Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia83

V girl ahoj , dakujem
Dlho si tu nebola. Citam ze planujes reopku. Uz chces vacsie vsak? Inak ich mas uplne krasne, uz som ti to pisala pred mojou opkou ze ich mas velmi pekne. A kolko ml by si chcela? Uz si aj bola na konzultke? Ked som bola na kontrole , tak ma Mladek vital ci uz chcem vacsie:-)) teraz je vas tu vela. Inak mne sa moje zdaju tiez male.

ewel007

Nikol

no neviem či chceš gulate, to maš nakomplet okolo 2800e možno menej, neviem presne ja som bola v lete a vtedy bola akcia -300e dolu, a anatomy su drahšie o niečo ale to je tak u každeho dr, nemyslím že by bol Mladek o moc drahší ako Červeň, neviem ake ma on ceny:)

ewel007

Zuleko

je možne že raz ked by som sa rozhodla pre menšie imploše tak mi spravia s modelaciou tie moje 500ml trebars o 5-10rokou?

Vgirl

no mam tento týžden konzultaciu,
jasne že ti daju imploše, ved sme za ne zaplatili su tvoje, teda ty si ich vyhrala :D

olivka21

susy1982

tak drzim silno pce,nech si co najskor fit! Ja idem 2.2.,uz nech to mam za sebou.
bimbi
dakujem za radu a povzbudenie
cicimici
idem si dat bud 445 alebo 515ml,doktor rozjodne na sale,ale som viac naklonena tym mensim,neviem preco,aj ked rozdiel byvtam bol minimalny,necely centimeter v obvode.
tak uvidim.... a ty si mala kedy opku?

Nikoll25

Ewel
Este som nemala konzultaciu nikde,estelen pojdem 12.7. K cervenovi,len ma trosku zaskocilo to ze uz nerobi v Pezinku ale tak zas co si citam tak by mal byt najlepsi a oplati sa tolko cakat...
Pozriem si aj Mladeka ake ma prace,dik za radu :€
A on ma ake ceny cca?

v girl

ewelka :)
ahoj ciculka..no co uz si sa dozvedela nieco viac od nasho zlateho dokiho Mladeka?? ked budes vediet viac hned piis som na teba zvedava..ozaj zienky prsate co uz mate reopku..implose vedia vybrat v dobrom stave? ja kebyze idem na reopku urcite chcem stare ako na pamiatku :D myslite,ze sa to da? ewelka ak to pojde..nechaj si aj ty svoje terajsie :D

bimbi

Olivka
Ta cola nie je uplne nevyhnutna, ale upokojuje zaludok, a aj kofein ti zdvihne tlak ak mas nizky, ja som mala ale nic sa nestane ak nebudes mat.. A ak ano tak predtym vybublinkovat..
Tak ti drzime palce, nech ti to dobre dopadne a potom sa ozvi!

cicimici

olivka
ahoj aj ja som vo zvolene vyzbrojena zdravotnou kartou od obvodnej a cely cas mi aj zostala v taske vobec ju odo na nepytali..najdolezitejsie pre nic boli ti papiere ktore musis vypisat,podpisat a odovzdat..kedy ides?a ake davas?drzim palce