Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

angie77

ano jasne dam vediet a urcite aj fotecky poslem ja sa skor bojim nejakych komplikacii infekcie alebo tak ta bolest sa par dni da vydrzat.

matilda1

lilabmw

no na plane mam teraz 15.2 tak ak neochoriem tak pojdem...no ved tohto sa bojim ze aby som to nemala az kdesi na krku:)

lilabmw

angie

zo spodu v podprsenke ani nie tam je to krasne aj v posilke mi ich chvalia ze ake to mam implantaty sa ma jedna pani pytala ze to v podprsenke super vyzera.Skor ked sa zapozeram tak je pravda ze navrchu je toho viac ale to preto ze vysoky profil ale ja by som ine ani nechcela su krasne plne navrchu co robi pekny dekolt :-) A 300eur pri Nagoroch Mentoroch a Mcghanoch a 10% pri tych lacnejsich Perthese a ES.To je super kebyze chcem ES, cize kebyze chcem ES tak ma opka vyjde 2070 eur co je super cena :-)

angie77

matilda1

ak pojdeš na opku a dáš si okrúhle, tak dúfam že nám zreferuješ ktoré sú lepšie, ktoré majú aké výhody, pre a proti, kedže budeš mat oboje vyskúšané :)

babule ja som čítala že pri okrúhlych sú síce pekne vyššie položené a robia plný dekolt aj bez push up, ale vraj zospodu v podprsenke akoby niečo chýbalo..niektorá ste tu písali, je to tak?

lilabmw

takže ideš zase k očenášovi? kolko by ti dal zlavu pri druhej opke?

lilabmw

matilda1

dakujem Dr.Ocenas je sikovny.U mna bolo zase max 400 tak som ich brala ale aj tak je mi malo :-) Ten sval tie okruhle stlaci takze to az take gule nebudu vo finale.Zo zaciatku som ich az na krku mala ale teraz su ovela prirodzenejsie a sadli.Ked chcem su gule ked nie su take prirodzene.:-) A moc sa teda tesim na fotecky dalsia inspiracia pre mna :-) kedy to ides na opku?

mamita

olivka
musela by som mať modeláciu aj keby som si dala anatomy...ale mne a priateľovi sa viac páčia okrúhle...chcela som taký ten efekt plného delkoltu aj bez..podprdy...a nechcela som aby som ich mala také ovisnuté ale páči sa mi ked je objem hore...ja ich mám moc vykojené.....a dvojité prso to neviem ale ide mi to dávať sčasti pod sval a sčasti pod žľazu..sama som zvedavá ako to bude vyzerať. jediné čoho sa trochu bojím je hojenie ide mi to celé robiť cez bradavku ....tak nemám predstavu ako dlho sa to bude hojiť...tebe vôbec nenavrhol tvoj doki modeláciu?..akože to ide aj bez nej?

matilda1

lilabmw

no jasne ja mam teraz 360 viac sa mi nedalo na prvy krat ja som bola dost plocha tak teraz chcem tych 500 max asi 515 ze by dal ale to uvidi uz na operacke tak som zvedava...no ja este raz a dost potom az na stare kolena :))) sa smial doktorko ze co vymyslam ved to mam dobre a hlavne ze nemam ziadne komplikacie ze pokusam...teba robil Ocenas tusim som pozerala fotky pekne mas ale urobene...ja sa bojim aby som nemala take gule len vies preto som chcela anatomy ale to poklesne tak teraz skusim gulate

lilabmw

matilda1

a ano ja mam okruhle no vies co min 550 pod toto nechcem ist aneviem ci nagory alebo ES nakolko teraz mam 400 tak aby to aj vidiet bolo a ja chcem mat take plne Dčko mensie E takze uvidim v aprili co mi povie Dr.500ky mi povedal uz po prvej kontrole ze do 500 mozeme ist vklude no tak som zvedava co mi povie ked poviem ze chcem este väcsie.

matilda1

lilabmw

dakujem...ty mas okruhle?no mne dal anatomy prve ze prirodzene a tak ved ich mam pekne ale tiez sa mi mali....polytech mam aj tieto Trska robi s nimi tak som to neriesila...je to nejaka nemecka znacka a su makucke aj do podprdy sa mi pekne daju dat.no cenu mam tu istu bohuzial tiez som si myslela ze budem mat nejaku zlavu ale nemam a robit ma bude opat v PD je to pre mna lepsie a komfortnejsie kedze som odtialto...a ty nad akymi rozmyslas?