Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandrine7

strangeemily

mna operoval d. Fabry. na konzultacii som mu len povedala ze chcem take prsia aby mi ladili k postave (ja nemam ani zadok ziadny) tych 300 povedal ze to vidi ako maximum. co som si primeriavala 260 tak sa mi zdali byt akurat len tiez som tu citala ze ostatne kocky kolko maju, ci to nieje velmi malo. tak som sa ho pred operaciou pytala na tych 300, povedal ze pripravene su ale uvidi na sale. za kazdu cenu som nechcela, povedala som mu ze to necham nanho. no a ja som isla po operacii hned domov, nebola som hospitalizovana takze som nemala moznost zistit kolko mi dal, az zajtra :-)

cicimici

strangeemily

ahoj moje pekne..hehe srandu si robim tak je pravda ze ma kus mrzi ze som nedala aspon tych 350ml ked doki povedal ze by sa zmestili ale co uz..a zase na druhej strane vidim ze mam tu kozu napnutu na max..tak som spoko.a ty bud tiez moje ty sama najlepsie vies ze doki by ti dal viac keby sa zmestilo..neboj sa po babatku o nejakych 10 rockov si dame viac..do vtedy si vystacime vsak sme take drobce..neboj sa rozdiel to bude..a fotocky dam v priebehu tohto tyzdna neboj sa..vraciam sa zajtra do uk a ide sa na lov podprseniek a hned nieco ponahadzujem..zatial pa

iwon

ahoj ja som bola v medicentr vo zvolene a tiez som tam mala byt na 4..ale boli sme tri v ten vecer a ja som sla posledna do vtedy som tam pozerala tv..tak ked by si aj trochu meskala nic sa nestane..doki prisiel az o 5 a ja som sla na salu az okolo pol 8..drzim palce kedy ides?

strangeemily

Sandrine7

a ty si bola u koho? ja idem k Cervenovi a on mi povedal ze inde by mi tolko nedali ze menej lebo aj on mi potom navrhnul mensie ale povedala som mu ze ostaneme pri 300,ale tie mi navrhol hned ako ma uvidel,a to je zaujimave ze navrhol ti doktor tolko a potom ze nie...no tak potom napis ze kolko mas to som zvedava ale teda 300 nie hej?to ti povedal?a inac gratulujem ze si to zvladla!!:)

Sandrine7

strangeemily

tolko mam aj ja 67. no doktor mal pripravene aj 300 ale povedal ze uvidi a rozhodne az na sale. ja som na tych 300 netrvala, nechala som na nom, nech rozhodne co mi bude lepsie. pred operaciou mi ale meral a kreslil podla 260 a neviem kolko mam. operovana som bola teraz v piatok, zajtra idem na kontrolu, vybrat dreny a vymenit obvazy za podprsenku takze az zajtra sa dozviem kolko mi nakoniec dal.

strangeemily

Sandrine7

nezmestilo?tomu nerozumiem ako si si objednala dve velkosti a doktor ti nakoniec dal mensie?ja mam 67-68 tak nejak

strangeemily

nezmestilo?tomu nerozumiem ako si si objednala dve velkosti a doktor ti nakoniec dal mensie?ja mam 67-68 tak nejak

ewel007

matilda

idem znovu do Avelane Dr. Mladek :)
ešte neviem mala som mať ešte jednu konzultaciu ale som ochorela, aby sme ešte doriešili tieto veci, tak niekedy začiatkom feb, lebo od zajtra ma týžden doki dovču.