Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

strangemili

a ku komu ides?Ano je vidiet ze si aj chudunka no ja som tiez mensia a veru ze tie 400ky aj tak niesu bomby ale vies co sak dr.snad vie co hovori asi mas velmi pevnu kozu alebo co.Nechces sa ho opytat ci sa neda dat trosku viac aspon 325ml.Ale urcite budu pekne na tebe to sa bat nemusis to je jasne len ci nebudes potom banovat ze sa ti budu male zdat.:-)tak drzim palce.Ja rozmyslam ze na december k vianociam si naplanujem reopku :-)

lilabmw

matilda tak ti drzim moc palce ja tiez chcem zase okruhle som s nimi max spokojna len musim dosetrit na opku takze si opku naplanujem na zimu asi december ,v aprili pojdem dat zalohu a na konzultaciu.Stale nad tym rozmyslam a to znamena ze je nieco zle a musim ist do väcsich :-) ja tiez pojdem k mojmu dokimu co mi aj prve spravil.nebudes mat zlavu nepytala si sa?Ja by som mala mat.Polytech to ani nepoznam tie implose aj tieto mas tejto znacky?

ewel007

Baby strasne ma boli lava ruka dnes,to je to prsko ktore ma aj viac potrapilo,a pritom ju nemam mat s coho presilenu,dnes je to 5mes od opky,nemali ste to niektora? Dakujem

toryka

nikuska124

ahoj:) mam sa celkom fajn, 10teho som bola na kontrole a nastastie je vsetko ok, len ta hrcka mi stale nezmizla :/
doktor mi z nej skusal vytiahnut kvr ci to neni zrazenina, ale nepodarilo sa. tak povedal ze mam este pockat, ze by mala zmiznut.ty ju este mas??
s prsiami som spokojna, su uplne prirodzene aj ked ma niekedy trapi ze som si nedala vacsie, ale v push upke su poriadne velke :)
ty si ako spokojna? uz sa ti rozdiel vyrovnal??

olivka21

Mamita
tak pokial cces okruhle,tak jasne ze aj modelacia je potrebna....a preco necces anatomy? Mala by si to s mensimi problemami ablepsou rekonvalescenciiu... mne dr povedal,ze okruhle by mi vytvoriluvtzv dvojite prso,tak si radsej priplatimvza anatomy avtie sa mi aj biac pacia

olivka21

Mamita
tak pokial cces okruhle,tak jasne ze aj modelacia je potrebna....a preco necces anatomy? Mala by si to s mensimi problemami ablepsou rekonvalescenciiu... mne dr povedal,ze okruhle by mi vytvoriluvtzv dvojite prso,tak si radsej priplatimvza anatomy avtie sa mi aj biac pacia

strangeemily

lilabmw

ahoj ja mam navrhnute 300 VP,ES,no mas pravdu nemam tam nic asi tak ako rita ona tiez nic nemala a ma tiez 300 ale anatomy,no ja som rozmyslala ale zas sa bojim aby som nemala strie a tak...a doktor mi ani viac nenavrhol ani nepovedal ze viac len menej mi dal este ale brala som tie 300,ja som ale velmi drobna,mam opku az na september ale mozno sa bude dat aj skor vybavit lebo som v zahranici.

matilda1

lilabmw

idem ku Trskovi aj prvu opku mi robil on...dododli sme sa na 500polytech extra vysoky alebo vysoky ze uvidi.a asi gulate si dam ze mozem aj aj tak sa mam sama rohhodnut ake chcem.