Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

campa

Janica25

Ahoj, , dakujem za opytanie, ja som teraz 5 den po opke, no nieje to bohvie co ked na mna pride palenie a bolesti tak si dam chytro nieco proti ulave.Mna viac bolieva lavy prsnik ako pravy.Ach mi zeny co vsetko si musime vytrpiet ale stoji to zato.
Tak to tento tyzden ides na kontrolu a vyberanie stehov, nie?

toryka

nikuska 124

tak je dobre ze aspon tebe zmizla.hrcka ma neboli a ani ruka vobec netaha, len je mi neprijemne ze ju tam mam. ja som tiez zacala cvicit od minuleho tyzdna :) mne behanie nerobi problem, ked si dam sportovu podprsenku, ktora ma dobre stiahne, ale mozno aj preto ze mam mensie implantaty.
teba aspon upokojuje ze si si dala max, mna ze som este nemala deti a ze som nemala uplne idealne prsia pred op a ani ja ani doktor nevedel ako sa zachovaju po vlozeni implantatou. s bradavkami som neni uplne spokojna, ale zatial to je lepsie ako pred operaciou. dohodla som sa s dr ze mi aspon vyskusa jazvy vyrezat a znovu zasit, ale az cca za pol roka, tak uvidime. push up este nosit nemozeme, len som si jednu kupila do zasoby :)az po 3 mesiacoch mozeme, co je uz za chvilocku :)

Sandrine7

angie77

dakujem. za sebou to uz mam, len este sa trapim s bolestami :-) ten prevoz domov bol dost v pohode, ja si vela z toho ani nepamatam, este doznievala narkoza, ani bolesti som nemala velke, bola sice na cestach kalamita, ale o chvilu som bola doma.

Matka872

tomasova
ahoj,som pozerala tvoje nove foto.Ja normalne nemozem :-O naaadherne mas tie prsia.Nemas uz bolesti?vsetko je ako ma?

angie77

Sandrine7

tak vitaj medzi nami :) čítam , že si to perfektne zvládla, som na Teba myslela...ako si zvládala tú cestu hned po opke domov? gratulujem k novým prsíčkam,novidíš už to máš za sebou :)

janica25

campa

ahojky tak ako sa citis?
ako bolesti, ja som 8den po a az dnes trovhu pocitujem ulavu lebo doteraz to boli riadne bolesti ale fakt hrozne pricom to mozem porovnat lebo uz nieco mam za sebou.a to stipanie to bolo akoby ma niekto zaziva s ohnom palil.aj teraz to mavam ked vstanem alebo menim polohu ci dlhsie stojim hlavne pod prsom ako je ta paska nenormalne stipe ale oproti predoslym dnom uz lepsie.tiez to nechapem ci yo moze byt ze som dost chuda a mam 400ml.

strangemily

inak ostatnym babam nerozmyslajte ci 275 al 300 rozdiel skoro ziadny dajte vacsii kolko doktor dovoli.
ja som chuda a tych 400 vobec nieje vela.

Sandrine7

strangeemily

tiez si myslim ze ked to nechas na doktora, bude to dobre, ved oni vedia co sa kam zmesti :-)
mala som obavy, ale Fabry neposkytuje hospitalizaciu a ja som chcela aby ma operoval on. no musim si zaklopat, komplikacie nenastali- dufam ze uz do zajtra ani nenastanu. dal mi instrukcie a povedal ze keby sa cokolvek dialo, je na telefone, ale obavy som mala to je jasne.

este som si ich nevidela, podprdu dostanem az zajtra, teraz som v obvazoch takze nemam predstavu o velkosti. obvaz je velky ale prsia mam urcite aj opuchnute este takze necham sa zajtra prekvapit :-)

nikuska124

toryka

mne ta hrcka zmizla, a uz aj cvicim na brusko a nohy...ale skusala som ist behat a nemozem,lebo ma to tak divne picha ,sklbe ,ale to je asi normalne este vela casu nepreslo. Pravdupovediac aj mne sa zdaju male aj vacsie by som prijala, ale ked mi doktor povedal ,ze na prvykrat ani vacsie by mi nedal, tak aspon s tym sa utesujem. Uz mozeme nosit push up, to som nevedela. Tak zajtra idem kuknut daku :) ozaj a este spavas v tej podprsenke?
a ked ta hrcka nezmizla, neboli ta, mas lepsiu pohyblivost rukou ako po opke?mne to akokeby tahanie preslo, snazila som sa kazdy den ju natahovat a preslo ma to. Rozdiel sa mi vyrovnal, myslim,ze je to lepsie. a ozaj ako sa ti pozdavaju teraz bradavky mas to lepsie ako po 1.opke?

strangeemily

Sandrine7

fuuha to som tu este necitala ze niekto hned siel domov po opke to si sa nebala? no mne doktorko povedal ze inde by mi tolko nedali ale ze on ma bude operovat a vkladat implos cez pazuchu tak sa to zmesti,ja to necham na 300 nebudem spekulovat ved som tolkokrat uz kukala galerku a napriklad rita149 ma 300 a ma ich velmi pekne a santi ta ma 255 myslim a tiez ich ma pekne a este cicimici ta ma 325 a mne sa zdaju dost velke na fotkach a podprsenka este spravi svoje,budem rada vobec ze tam cosi bude konecne:)a po miminku by som mozno sla este na reopku..
a ty si si ich este nevidela ze?a zdaju sa ti takto v podprde male?

monikasss

babule

inak vrelo odporúčam špeciálne silikónové náplaste ktoré stačí len umyť mydlom a samé sa pricucnú na jazvu, ja ich nosím len týždeň a viditeľne sa mi zlepšili jazvy.