Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

olivka21

jediné osvedčené čo ti môžem poradit sú naozaj že mega dávky vitamínu C, takže v lekárni kúpit C vitamín pýtaj si s predlženým účinkom a minimálne 1000mg vitamínu v jednej tablete...toto budeš brat každé 2-3 hodiny, aj v noci a do dvoch troch dní by mala byt choroba preč :)
..zázvorový čajík, pôsobí antibakteriálne s tým nič nepokazíš a rovnako by ti pomohol na hrdlo aj čitý 100% kokosový olej, dostaneš ho aj V DM drogerii, treba sa opýtat a papat ho,nechat roztiect v hrdle, tiež silne antibakteriálne pôsobí...držím ti place

olivka21

Skoricka
To je moj treti termin :( v novembri som mala dva...
Tie atb mam doma pre pripad nudze,nehola som u obvodacky,iba dnes na tychvpredoperacnych odberoch a ekg a v stredu idem pre vysledky,tak si myslim,ze ak mam nejky virus alebo zapal v tele,krv to ukaze,nie? Tak pockam do stredy co mi povedia vysledky krvi a ak to bude zle,presuniem si termin stvrty krat a asi naposledy :( potom uz musim nastupit do zamestnania pi materskej dovolenke...

skoricka

olivka

no citam, ze mas chytene hrdlo, uzliny, cize s tym uz nic nenarobis, tie antibiotika Ti nedali len tak pre nic za nic. Zazvor to je ako prevencia, ten uz nepomoze...Je mi to luto, to je Tvoj druhy termin? Ale ber tak, ze vsetko zle je na nieco dobre...asi to tak malo byt.

olivka21

Ewel
Napodobne aj ja tebe drzim palce,nech si fit. Ja som ani nikam nechodila nawchval,ani do obchodu,nech neochoriem,kamosky sa mi smiali,ze som sterilny blazon a aj tak sme ochoreli. Dosla mi kamoska a zatajila,ze ma choru dcerku :(
no nic to,zajtra si kupim ten zazvor. To mas cesrtvo nastruhany zazvor a zalejes vodou?

ewel007

olivka

držím ti moja palce, toto je najhoršie, a pripravuješ sa fyzicky aj psychicky, doma všetko davať na poriadok a nakoniec toto, inak ja keby mam čakať na prvu opku tolko tak asi ani na nu nejdem, ja tiež verím a dufam že bude všetko ok a budem to mať toho 18teho za sebou, ak nie, tak ma picne, lebo každý den na to myslieť a čakať další mesiac dva možno viac, a chcem konečne nastupiť do prace..
určite si var ten zazvoroví čajík :)ja ho pijem každý den už mi je s neho aj zle :))
inak tiež dufam že pojdem na predoperačne a budu ok a den dva pred opkou dostanem nadchu alebo ma chyti hrdlo, a pošlu ma domou :/
inak ťažko sa v tomto období uchraniť choroby :/

nadranka

olivka

A čo Ti vlastne je? Ak bolí hrdlo, kloktaj slaný roztok viackrát do dňa. Na dutiny je výborný sirup Sinupret.

olivka21

Ewelka
No ako mamina sama vies,ze vylezat s to pri dietati neda,zvlast ked mi uz ani cez obed nespi...ach jaj,no ved uvidim,snad ma tam hore niekto ma rad a ulutosti sa nado mnou... ani mi nehovor,dnes som bola na predoperacnom a plna nemocnica chorych a pri mnesedel eden muz,co mi s kludnymsvedomim povedal,ze ma styridsiatky horucky! Hned som si odsadla...ach