Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Olivka
Nebud smutna, nic nie je nahoda, asi to tak malo byt.. Neboj aj ty sa dockas.. Hned ako budes fit ich otravuj, volavaj tam a niekde ta pichnu, teraz kazdu chvilu niektora ochorie a vypadne.. Drzim palce!
Toryka
V akom zmysle nie si spokojna s bradavkami? Myslis s jazvami? To ma dost zaujima, ja idem na minimodelaciu..

campa

Olivka21

To mi je luto ze to tak to dopadlo ale ziadny Doktor by neriskoval tvoj zivot pri oslabenej imunite s vyrusom.Najprv sa vyliec a potom sup na nove prsicka

Ivava
Ano v Novamede maju sono.

ivava

olivka
Verím že si sklamaná, ale asi to tak malo byť. Neboj raz určite pojdeš.
Baby prosím Vas kolko po opke sa môže ísť na sono?V Novamede robia sono??

olivka21

Skoricka
budu mi volat,ale neviem kedy bude nahradny termin. Musim byt zdrava v prvom rade. Ach,strasne som smutna...

skoricka

olivka

je mi to luto :( ale je to pre Tvoje dobro, mas nahradny termin? Ved im povedz, nech Ti volaju akonahle sa nieco uvolni.

nikpik

chcela by som vediet, ako velmi to boli po operacii? kolko trvaju bolesti? co vlastne tak strasne boli - ten rez a sitie ako take alebo celkovo hybovanie sa?

ako dlho trva, kym sa da po operacii normalne fungovat - napr. postarat sa o male deti? prebalit a pod? dakujem

skoricka

jahodka

ahoj, ak sa chces dostat do galerky, musis sa najprv zapajat do diskusie a potom poslat fotku hore bez na galeria@zoznam.sk a napisat k tomu prezyvku, pod ktorou fungujes tu na fore :) potom Ti pridu instrukcie. A k tym bolestiam, mne sa to zlepsilo, uz ma tak prsia nebolia ako pred operaciu, skoro vobec teda...vtedy som musela spavat s vankusom pod prsiami, ale je to individualne :)