Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Asdfka

smejo251

dr. Hudakova je velka odbornicka, mne robila nos a som velmi spokojna. chystam sa k nej aj na prsia, ale este neprisiel ani rok od op. tak musim cakat :)
Budes operovana na mojmirovej?

Monitaaa

Zoe
ahoj :D pamatam, na tu temu o prsiach sa neda zabudnuť, hlavne na Magyho celostranove antiplastikove romany :D :D :D este dobre, že tu uz taky nechodia. Tak si sa na to konečne dala? Sa mi zda, že baby hovorili, že k Mladekovi sa dlho nečaka, tak to si už čoskoro ceckata, a to že si plocha neries, ved my takmer v celej galerke sme boli pred bud ploche, alebo ovisnuté, ja som bola ten druhý prípad :D strašne rada vidím v mojej vete slovo BOLA.

zoe23

Ahojte,
baby a o čom mam diskutovat, aby som sa mohla pozriet do galerky, ked chvalit vam prsia nemozem (ked nevidim galerku) a ked sa tu niektora nova niečo opyta, tak jej je povedane, ze si stači nalistovat par stran dozadu :D tak vam mozem povedat akurat, ze mam mat kolzultaciu na zač. marca u Mladeka v Nitre a k nemu aj chcem íst. Okrem toho ešte chcem ist na konzultačku k Trškovi a rozmyslam este nad Inteklinik lebo by som chcela vidiet tu 3D vizualizaciu. A raz som sem pisala pod nickom riaaa, kvoli znamienku na prse, tymto pozdravujem cicimici a kvet11.
A zdravím aj Monitu a strangeemily, ak si ma este pamatate z inej temy :) (Tak uz som sa sem vtierkla :DD)
A boli ste niekto na tej 3D vizualizacii???
Inak som plocha, takze, ked sa do tej galerky dostanem, tak ma nevysmejte :)
Ak vas ešte niečo zaujima, tak sa kludne pytajte.

smejo251

skoricka
mam 165cm a 50kil.Cenu mi povedala zepokial sa nemenila cena za implantat tak 1100eur a za operaciu pobyt a vsetko tiez 1100eur.Ze presne mi povie nabuduce ked dojdem

smejo251

Ahojte.tak moja konzultacia bola :-)))
Pani doktorka hudakova je velmi prijemna zena.odporucila mi mentor 330ml extra vysoky profil anatomicky tvar,kvoli velkemu previsu :-) .bude mi ich davaf pod sval a rez pod prsnikom.teraz beriem atb takze o tri tyzdne sa kam ukazat aby sme dohodli termin na koniec februara zaciatok marca.sa tesikujem
Inak baby dala mi vyskusat silikon do podprsenky to je ake tazke???uz sa necudujem ze pisete ze vas boli chrbat

Mery NR

bimbi
ty si bola cca v tom čase na opke ako ja, kvôli čomu plánuješ minimodeláciu, zmenili sa ti prská? lebo v galerke ich máš veľmi pekné, krásne prirodzené ako keby boli tvoje..

olivka21

Babulky
Dakujem za podporu,uz som veselsia,ved nieje to az tak strasne,deju sa aj horsie veci,dolezite je,aby sme boli zdravi vsetci,leho ake virusy sa vselijake mutujú,to je des. Cely panelak u nas je chory,a kazdy mavinu chorobu :)

kim
Potes ma aspon ty novymi fotkami!

bimbi

Barbinka
Este sem chodis? A tvoje jazvicky okolo bradaviek? Po 3 mesiacoch? Ci viac? Uz sa mi to pletie..Neodfotis prosim zblizka? Dakujeeem :)