Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

iwon

Olivka
Vsetky instrukcie mas na tom papieri od dr. kde je suma za implose s opku...co mas urobit mesiac s tyzden pred...
Predoperacne nesmie byt starsie ako mesiac...

Zuleko

Nikpik
Precitaj si par stran do zadu, tak ako to urobila takmer kazda z nas.Vsetko otazky sa dookola opakuju a vsetko tu uz bolo spomenute.Babam sa nechce odpovedat dookola nato iste.Takze moja rada je citaj toto forum a vsetko sa dozvies.

Myshka001

strangeemily

ahoj, čítam že ideš dr. Červeňovi do BB.. kedy máš opku? chcela som sa opýtať, kolko meriaš..? lebo ja mám navrhnuté 325, VP.. a som dosť nízka.. tak sa bojím aby som to nemala veľa :/

olivka21

Babky
ako stare najviac mozu byt predoperacne vysledky? Ked som bola vcera a opka sa mi zrusila,to mam ist zas na krv o par tyzdnov alebo dni?

smejo251

zoe
to iste mi vravela dnes lekarka ze mam ist cim skor na operaciu abz som v lete bola fit lebo ze v tej podprsenke sa budem strasne potit a ani jazvy sa nebudu dobre hojit.Ja som chcela ist v aprili a to mi povedala ze uz je neskoro.

Monitaaa

zoe
ja som bola v ke, v škole som bola po 10 dňoch, ale dalo sa aj po týždni :D len sa mi nechcelo. poviem ti svoj nazor, ze radsej by som isla teraz ako v lete, teda ak mas taku možnosť. ta pooperačna sa dosť ťažko maskuje a aj sa v nej dobre zapotis.

smejo251

Asdfka
nie nie v poliklinike procare v kosiciach ma bude robit.Ale ze operuje aj na mojmirovej..Uz ambuluje a operuje aj na kvp takze ked som bola tam na konzultacke tak ma tam aj urobi.A dakujem ze si povedala ze je velka odbornicka, upokojila si ma viac.Mala som z nej uplne ze perfektny pocit.

zoe23

jaj, Monitaaa, dobre si ma pobavila :D:D
No najradšej by som išla hned na opku, ale moj plan je az na jul, po skuskovom, vieš :)
Ale tak to ubehne rýchlo, ked som uz tolko rokov čakala, tak pol roka to uz je nič!
Ty si u koho bola? Duško Červen? :D a ako dlho si po opke?

smejo251

Asdfka
nie nie v poliklinike procare v kosiciach ma bude robit.Ale ze operuje aj na mojmirovej..Uz ambuluje a operuje aj na kvp takze ked som bola tam na konzultacke tak ma tam aj urobi.A dakujem ze si povedala ze je velka odbornicka, upokojila si ma viac.Mala som z nej uplne ze perfektny pocit.