Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia3110

angie
no aj ja ich mam tak ze na okraji...ale D som si este ani neskusala tusim..a push-upky nosim niektore od druheho mesiaca v pohodicke aj som sa ho na kontrole pytala ci mozem a vraj hej :)

angie77

Lucia3110

no ja oblečiem aj 75C ale potom mám bradavky úplne na okraji podprsenky a mám pocit že mi vyskočia, 75D mi je tak akurát, ale podprdy typu push up asi aj väčšie..ja som zatial moc nenakupoavla push upky, ale zachvílku budem tri mesiace po opke tak potom pojdem poskúšať a konečne niečo aj pokúpiť :)

Lucia3110

angie
nosim 75C vacsinou..a neboj moja, ja mam jazvicky tiez dost tmave ale to ja mavam vsetky dlho tmave...mozno skusim ten contractubex..a ty ako? ciciky posluchaju? :) aku velkost nosis ty?

angie77

Lucia3110

akú velkost poddprseniek to nosíš? :)ty máš aké tie jazvičky, už svetlé alebo stále také tmavé? moje stále tmavé, snáď nám do leta vysvetlejú trošku aspoň?

angie77

Lucia3110, Rozalka

a to ja som myslela že pojdeme ešte po pol roku a potom po roku ....čiže to od opky len tri kontroly? prvá bola po týždni, druhá 14 dní vyberanie stehov a tretia po dvoch mesiacoch... to je nejak málo

rita149

Sandrine7

ano mam tam viac Victoria secreat podprsiek, ale konkretne tato bombshell mi nesedla ved je to vidno aj v galerke ze bola taka vseliaka na tych prsiach odstavalo to.Tak som ju dala kamoske.Ostatne push upky sedia dobre od nich.le to bolo krattko po opke mozno 3 mesiace alebo aka doma ked som si ju skusalaa ako mi sedi.Mam tam taku ruzovo ciernu z cipkou a ta je tiez taka vystuzena velmi a uz to sedi celkom dobre. Treba pockat nejaky ten cas.Ty si kolko po opke?

Lucia3110

Rozalka
fu ja si uz nepamatam...viem ze som ostala prekvapena ze to je vsetko :D asi len keby bol daky problem tak zavolas a tak..

Rozalka

Lucia3110
to fakt posledná??? ja že budeme mať aj my po roku kontrolu... a kedy môžeš ísť na sono?? alebo čo potom myslím po kontrole?