Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

baby prosím ktore viete, napíšte mi kolko pred opkou sa nesmu brať antibitika a ine lieky a prečo? dakujem moooc

nanka

Menndy,

tusim ty si pisala par stran dozadu, ze si skusis vymenit termin za skorsi, lebo ti nevyhovuje...ako si dopadla? Ja tiez potrebujem, dnes som tam volala, a teda nic moc...taky mam pocit, ze aj by mali termin, ale nechcu dat, akoby ich setrili pre nejake specialne pripady :( skoda

gabbyy

baby nejde niektora z vas k mladekovi vo februari a chcela by si vymenit termin na marcovy? 13.3, potrebovala by som ist vo februari kedze som v zahranici a uz mam zakupene letenky. dik a nebola niektora z vas u kovaca please??? ten ma termin volny aj na februar bola u neho niektora z vas?

ewel007

Matilda

Ach moja nebavi ma toto obdobie vsade chripka virusi :-( bola som dnes v lekarni uz asi piate kvapky a spreje do nosa som vymenila,potrebovala by som dat este nieco na hrdlo,uzivam mega davky Cecka, tak snad to bu uz ok,ale este musim aj s malym k dr,neviem fakt ci sa mi to podari toho 18.2
A ty sa ako mas,co cici? :-)