Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

rita149

Sandrine7

to si ešte maličko po opke, ja som pooperacnu 8 tyzdnov aj viac nosila a na spanie ju mam dodnes :-)
neboj podprsky sedia super ale chce to trošku času :-)

ewel007

Matilda

Tak fajn ze si pisla svoju skusenost,tiez ich mavam take studene :-)) ale som rada ze ich mam a ze su moje :-) jasne,vsetko to chce cas..

Sandrine7

rita149

ja som si aj myslela, že na tie psia velmi nebude sediet, preto som sa pýtala ked som ti ju tam videla. aby som si ju potom neobjednala
zbytocne :)
hmm no ja mam este len 10.den od opky, takže o podprsenkach možem zatial len sniiivat :)) ešte mam opuch na jednej strane a tak, takže si len kratim cas pozeraním na nete.

matilda1

baby

citam ze mate necitlive prsicka neviem ktora ste kolko po opke a tak...ale ja som uz rok a pol a takisto som dlho dlho ciciky necitila a mala som ich dokonca aj casto take studene ale asi po roku teda u mna mozem povedat ze sa stav dal do takeho normalu bola som na kontrole sone a vsetko mam v poriadku pomagali mi ich aj double push-up pekne sa daju napratat do nej a nebolia ma prsia aj cely den ju mam takze vsetko chce len cas baby nebojky.

Lucia3110

angie
tak ked sa este necitis tak netlac na pilu, ja som napr. nosila zo zaciatku len sportove a potom som sla rovno na push up..ale nic mi nesedelo, odstavalo to kade tade :D este niekedy aj teraz citim ze tie prsia niesu uplne moje, hlavne ked ma nieco tlaci alebo blbo lezim..

angie77

Lucia3110

baby ja neviem, ja každú podprsenku nosím zatial akoby len takú príklopku :) na prsia, teda nemá žiaden efekt, ani mi ich nedrží,vlastne len zakrýva, lebo sa bojím potiahnut tie prisa akoby vyššie, aby sa mi neposunuli či čo:))

Lucia3110

angie
to uz bude len taka 5 minutovka, fotka a hotovo..hej zo zaciatku ma boleli prsia z push-upiek tak som ich nosila len chvilu, ked som niekam isla a tak ale teraz uz pohoda..vacsinou mam len take ze strihom ale chcem si kupit jednu taku riadnu, kamoska ma tusim z HM a vyzera to super a to je este len pred opkou :)

angie77

Lucia3110

jaj sa mi to odoslalo :))) ja pojdem na kontrolu tak za týždeň - dva moc sa mi tam ale nechce :)

..a nebolia ta prsíčka ked nosíš push up? a nosíš tie také viac vystužené, alebo také normálne pushupky len strihom?