Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

milatka4

angie77
tiež som sa dobre pobavila pri čítaní tvojho príspevku, už sa teším ako budem vyzerať po operácii keď sa o mňa bude musieť starať moja polovička a viesť celú domácnosť + 2 deti :)

amuletka

Ahojte, viete mi poradit prosim vas dobreho odbornika? Ja by som chcela opku nejako v okt-nov 2013..no neviem si vybrat..je ich dost, niektorý majú aj pár foto..A ešte..tie čo už máte prsia, boli ste aj v štátnej nemocnici? Bo jedna kočka si to vybavila v NR na jednodňovej chirurgii, no nemám na ňu kontakt, to len čo mi vraveli ostatní..a zas jedna mi písala, že u nich v PO je to o cca 400e lacnejsie kvoli tomu ze lezis v statnej..mate s tym skusenosti? Lebo ja cim viac stranok pozeram tym mam vacsi gulas..vdaka vopred za kazdu spravu.

Sandrine7

angie77

prave som kvoli tvojmu prispevku dostala strasný zachvat smiechu a s ním aj hrozne krce prsných svalov (som 10.den po opke :-)), pri tej vete: "s účesom ktorý zbúchala tvoja polovička..." presne vcera sme mali tuto situaciu...som sa prvý krat vybrala von a presne to bolo cele ako si to popisala a moj drahý sa chudak tak natrapil kým sa mu podarilo mi vycesat cop, že ma to teraz strasne rozosmialo.
ale popisala si do uplne presne :-)

angie77

nikpik

prvé dva dni som len ležala, lebo ked som si predstavila čo budem musiet prežiť pri zodvihnutí z postele tak som radšej vstávala len v nutnom prípade :) ale to je v pohode, pretože ležiaca poloha prvé 2 dni je pre nové prsíčka to najlepšie. Stiahnuť si nohavičky na záchoda anásledne vytiahnuť bola v prvé dni tiež dosť veľká švanda, nakrútiť si to na video tak sa mám teraz na čom smiať :) ...po troch dňoch si povieš, nooo stačilo idem to rozchodiť, no a v tedy začína fáza ,,mimozemšťan " :D snažíš sa pohybovať v kruhu domácnosti, lebo zhrbená postava na prechádzke vonku nie je bohviečo :) a tak TI prejdú dalšie tri dni :) fúú a to sme už skoro týždeň po opke, ako rýchlo to letí, však? začínaš sa v polozhrbenej polohe obzerať v zrkadle a rozmýšlaš, čo si ideš obliecť na krátku prechádzku po vonku, aby si zakryla všetky momentálne nedostatky a nemusela si pri tom zdvíhať ruky..tým štastnejším sa tento krok podarí o pár dní skôr :)Konečne sa naobliekaná s chôdzou ako mimozemšťan a s účesom ktorý zbúchala tvoja polovička, prechádzaš po vonku a modlíš sa, aby si nestretla nikoho známeho :)

Keď prežiješ tento prvý týždeň ver že bude už len lepšie:)

Treba si prvé 3-4 týždne dávat hlavne pozor aby si v žiadnom prípade nezdvihla ruky nad úroveň ramien alebo nerobila nejaké trhané pohyby, ťahy dozadu...inak sa dá všetko pomaly a postupne.

gabbyy

ewel, cim skor, kedze mi treba vybavit novu dovolenku a kupit nove letenky v pripade ak vezmem toho 13.3, nie som totiz na sr, zijem v zahranici

Susy1982

nikpik
,ja som 12 PO.A prvy tyzden to bolo pre mna horsie psychicky ako fyzicky,bola som len doma,lezala alebo v polosede manzelik sa staral varil...ja som telku pozerala cely cas,proste nezvyk byt len doma a cakat,teraz uz varim viac sa hybem vsetko je lepsie...samozrejme nic tazke nedviham,ale pokroky citim kazdy den.Vsetko chce nejake tu trpeylivost

angie77

bimbi

:) to bude tým vekom :)ďakujem :)

...inak pozerala som si Tvoje fotečky, veď nie prvý krát a stále rozmýšlam nad Tebou, ja tam nevidím nič také čo by potrebovalo zmenu, to ťa tie dvorce až tak veľmi trápia? veď máš krásne prsíčka a naozaj nech sa pozerám na Tvoje fotky z prava, z ľava ja neviem čo sa Ti na nich nepáči? Krásne ženské prsia vidím zo vštekých strán...