Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

gabbyy

olivka21 gratulujem :-) ako sa mas? vyzera to tak ze pojdem skor, jedna baba by vymenila termin, robi predoperacne aj na klinike ci? ja som v zahranici a domov sa dostanem az 11.2 a opka by mala byt 18.2, kedy si musim objednat implose? ako je to ak chcem 2 velkosti? chcela by som s nim este prebrat velkost raz, ale asi to nestihnem :-(

mamita

Ivava
boli tu baby čo leteli pár dní po opke takže si myslím že po dvoch mesiacoch o.k....asi si len davaj pozor aby si nedvíhala ťažkú batožinu

lenka19796

baby
a este nieco,viem ze to tu uz bolo ale neviete mi povedat kedy sa tak moze zacinat nosit push upka aspon cez den?? ja som dnes mesiac po opke je to este malo??? mam pod svalom implose