Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Lenka
Pysh-upku az po 3 mesiacoch od opky, az vtedy je implos prirasteny ku svalu, skor nie lebo by sa mohol posunut vyssie, nizsie..

bimbi

Gabyy
Velkost pooperacej nie je vzdy totozna s vyslednou velkostou prsiek, mozes mat C az D.. a cervenovky niektore maju nagory, co ja viem tak napr. Rita149, aebo Tenda, ale ta sem neviem ci este chodi..

bimbi

Gabyy
Velkost pooperacej nie je vzdy totozna s vyslednou velkostou prsiek, mozes mat C az D.. a cervenovky niektore maju nagory, co ja viem tak napr. Rita149, aebo Tenda, ale ta sem neviem ci este chodi..

Monitaaa

Dakujem baby
Shilla
pan doktor je velmi mily.
Lilabmw
:D neverííím, lebo vy sa tu bavite o velkostiach, čo ja mam ledva dokopy v oboch :D ale moje kozeny su optick klam, lebo ja som Xskova :D tak vyzeraju na mne vacsie
Zuleko
Parada, tebe ani nove plavky netreba, ked som pozrela teraz aj stare fotky tak naozaj tie 620 ti dokonale sedia. Uz si bola na kontrole?

Majka1910

olivka21
myslim ze 3 tyzdne cez den aj v noci a dalsie 3 potom uz len v noci. neboj nejako to vydrzis.. potom podprdu odhodis a budes chodit uz len bez podprsenky :)

Majka1910

matilda1
ja som dostala svoje dni presne rano v den operacie. Problem s tym nebol ziadny, takze nemusis sa bat..
ku komu ides a kedy?

olivka21

Skoricka
Otrivin mam jasne
gabby ja som si objednala dvojo implsov s tym,ze tie nepouzite setricky po opke vratili.
Baby cervenovky,ako dlho musim nosit pooperacnu podprdu? Mna ide slahnut z nej a to som len treti den po

skoricka

olivka

vidim, ze slapeme na rovnakych liekoch :D Valetol si daj, to je pecka...a otrivin detsky si si kupila? :D