Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nattasa

Ahojte. Som tu nova. Zajtra mam termin, Cerven
Zvolen.
Ide niektora tiez zajtra? Mam taky problem, boli v hrdle. Ako nic ine, ziadna teplota, len to hrdlo. Predoperacne v poriadku. Neviete? Bude to problem zajtra?

gabbyy

baby cervenovky, ake vitaminy mozem, nemozem, mala by som resp. nemozem brat? poradte mi please, vymenili sme si s jednou babou termin a na opku uz idem coskoro, tak neviem co mam brat. taktiez aka je minimalne doba objednat zo siklienky implose? buducu stredu mam este rychlu konzulku s doktorom kedze zijem mimo sr, ale 3 dni na to opku. nebude to problem ich objednat tak pozde? taktiez sa hrabem v papieroch kde bolo napisane co robit mesiac pred opkou, tyzden pred opkou a podobne a neviem to najst...

rrrrrrra

Ahojte, bola som na konzultacii a za mesiac mam operaciu, dr mi navrhol 300-360 okruhle, svoje prsia nemam ziadne a som nizka tak prosim radte :)
Inak som si poslala aj mail na tu galeriu tak cakam, snad mi dojdu tie udaje nech mozem popozerat.

angie77

lenka19796

neboj , ved si len meiac po opke,len okolo 5-6 týžňa sa začína pomaly uvolňovať sval a púšťat tie prsíčka nižšie, postupne sa ti uvolnía a zmäkne implantát a budú mat prirodzenejší tvar..ono sa to tak akoby rozleje,no zatial sa nemá ako ak máš ešte stále stuhnutý sval...a ako tomu dopomôžeš? V prvom rade si kúp LIOTON gél v lekárni(nie je drahý)a každý deň ráno aj večer pekne po krajoch implantátu jemne,bez pritláčania masíruj až kým sa ten gel nevsaje...poprvé ti z toho prsíčka krásne zmäknú a podruhé zabrániš tomu, aby sa ti okolo implantátu spravila tvdá stuhnutá kapsula alebo rôzne stvrdnuté miesta po okrajoch a taktiež navracia citlivosť do prs.

Ja sama som to tak dodržala, nevynechala som ani jeden deň a masírovala som dovtedy až moje prsíčka boli úplne mäkké asi tak do dvoch meiacov od opky...teraz budem 3 mesiace po opke a na prsíčku nemám ani kúsok ztvrdnutého miesta, sú úlne mäkkučké,idú krásne k sebe , ani som neverila že silikony až tak zmäknú, dokonca mám v nich po celom povrchu citlivost ako pred opkou.

...ale určite sa teraz nestresuj tvarom...naozaj :)

olivka21

Bimbi cicka dakujem.
Pradlo som vesala uz druhy den po opke,ale velmi.spomalene a opatrne. Nechavam vsetko viacmenej na manzela,aj ma sprchuje,aj ked voooobec nemusi. Ale tak je mi to.prijemne,ze sa o mna stara...on sa len smeje,ze som mrška a vyuzivam ho,hihihi....mna najviac zabija ta nuda,ze nemozem nic robit,ja som odjakziva takaa vrtula,ani pri telke nevydrzim dlhsie ako hodinu....nuz,vydrzat,vydrzat,vydrzat!