Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

ivava

určite nie je neskoro, ešte stále si v štádiu ked sa ti to tam všetko usádza a hľadá si svoje miesto..za vyskúšanie nič nedáš

lenka19796

iwon
ak ta nic neboli tak nastastie, zrejme ti neotriaslo prsickami ale pre tvoj pokoj na dusicke mozes zavolat doktorovi,len tak pre istotu. za jeden telefonat nic nedas,ved su tam pre nas a clovek nikdy nevie. aspon budes mat kludne svedomie. ale myslim ze ta len upokoji,neboj ked si spadla na zadok a nic ta neboli tak je isto vsetko ok

iwon

Baby

Chcem sa opytat...spadla som ked som vystupovala z auta ale iba na zadok...nic ma neboli ale niekde neviem uz kde som citala ze treba doktorovi hlasit kazdy pad a uder do prsa...myslite ze mu mam zavolat??

lenka19796

queen
ahoj ja som prvy krat bola operovana pred viac ako 10 rokmi a davali mi 320ml mc gahan pod zlazu,vtedy si pamatam ze bolesti boli ale nie az take ako teraz. teraz mi davali pod sval a teda prve dni boli vselijake,hlavne to ranne vstavanie. ale stoji to zato a pod zlazou ked sa mi po dietati zvlnili tak to bolo strasne vidno ze som chodila len v golfakoch..hruuza,preto si myslim ze pod sval je to ovela lepsie.
a ty prve si mala uz pod svalom ci tiez pod zlazou?? a ake implantaty ides davat ?? a ku komu??
drzim palce

queen

lenka19796
aj ja idem na reopku, po 7 rokoch ...
Aké si mala predtým ? A bolest je väčšia teraz, či už si si prvú nepamätala, tak ako ja ? :-)

lenka19796

baby
dakujem ste fakt zlate hadam mate pravdu,vsetky po opke mate take krasne prsicka
dnes som posielala prve v podprsenkah novych tak zajacik ked prida fotky tak kuknite. uz to neriesim ,hadam sadnu a v podprde zacinaju mat troska lepsi vzhlad.
takze este raz dakujem za vsetky dobre uzitocne rady

ivava

Angie
je už pre mna neskoro začat s tým Lioton gelom? som dva mesiace po opke.a mam na jednom mieste trosku stvrdnute.