Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Gabby
s tym fajcenim.....ja som pre istotu nefajcila par dni pred opkou ale doku mi potom povedal,ze kludne som mohla. Takze ak si tuhy fajciar,mozes. Ja som vydrzala

gabbyy

Baby IDE niektora z vas na opku k dr cervenovi 18.2? Neviem sa dockat ale hrozne sa Bojim :-( tie ktore ste fajciarky kedy ste pred opkou prestali? A este mam v den opky dostat
Moje dni daju sa na volny predaj kupit nejake lieky na oddialenie ? A da sa kupit flector bez receptu?

janica25

Ahojte dievcence tak už som mesiac po opke prsia začínají makknut no neako má posledně tři dní postipavaju počas celého dna.malí ste to tiež niektore?

angie77

olivka21

som rada, že to padlo na úrodnú pôdu :) lebo ja Vás nechcem naozaj strašit , ale mne je potom vždy ľúto ked čítam, že máte nejaké komplikácie, tak prosím radšej im predchádzajte keď sa dá.

angie77

olivka21

ja viem aké to je, ale proste určitým pohybom sa je dobre vyvarovat tie prvé 4 týždne, myslím že sa to dá a hlavne s tým trebalo rátat pred opkou, že to tak bude a zabezpečit si to, alebo do toho radšej neísť, baby vy fakt neviete aké komplikácie si môžete vyvodit do tých 4 týždnov kým sa prirastie implantát.

ja som tiež mamina a mám dcérku, dokonca na vozíčku, takže viem aké to je hrozné vydržat nerobit určité pohyby,hlavne ked máte niekoho o koho sa treba starat ale fakt s tým trebalo rátať pred opkou...myslím to v dobrom s Vami. Budete potom plakať.