Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

gabbyy

Ewel zlatko teplota ustupuje ale boli hrdlo a ucho :-( ráno do bb na predoperacne ale mám pocit že zbytočne :-(( uvidime :-( a co ty? Uz lepšie ?

gabbyy

Olivka a ten coldrex sa moze ? C-cko sa nemoze viac ako 500mg to mám od dokiho. Teplota uz dnes ok ale boli hrdlo a ucho ja sa len bojim že predoperacne budu zle ale inak sa do pondelka môžem zotavit

kosta123

M.i.r.u.s6
Ja som z povazskej bystrice,,,,toto meno som ešte nikde nepočula ani nič o tej klinike,,,ale suma je zaujívamá.Idem teraz na konzulátciu do PU k dr.Očenášovi - som zvedavá na cenu.

strangeemily

mahulienka

fuuha ze 600 mne sa na tebe pacia aj tieto co mas,velmi pekne ti sedia k postave,no ked budes mat tie 600 tak budes riadna kocanda :)drzim ti palucky nech polovicka povoli:)

ewel007

Iwon

Bimbi ti odpovedala,a za tri tyzdne ti este nemal kedy uplne implos prirast,trva to aj tri mesiace,tak ze je to ok.