Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Sandritta na dobre da rychlo zvyka co?:)) ja si obcas pozriem staru foto a hned som v klude:D

Elle inak aj moj muz bol strasne proti najprv, potom sa bal ake to bude velke pretoze velke prsia sa mu strasne nepacia, navyse si myslel ze silikony musia vyzerat vulgarne ako na zenach, na ktorych ti to udrie okamzite do oka. No a teraz po case dosiel s tym, ze nikdy by toto neprijal kebyze mu niekto raz povie ze sa mu budu pacit silikonove prsia, ale ze moje su krasne a strasne sa mu to paci!:)))

doka

anna.m
tak ako písala tina eurosilikone
operuje každý pondelok-2 ženy-tak ak budeš chcieť-môžme ísť spolu :)-ten termín mi vyhovuje-je po lete a deti už pôjdú do školy,hned po víkende-doobedu si ešte všetko doma pripravím-poobede odstáním "sušené slivky" a ráno s plným dekoltom idem domov :)
čo sa týka mojích proporcií-tak ako som písala-po štyroch deťoch-pinpongové loptičky obalené v ponožkách,vek po 40,178/65 a 75/A
TENERIFFE-v minulosti som mala blízko k zdravotníctvu,tak z etického hľadisko nemôžem povedať,že ten je dobrý a ten je zlý-u jednej odviedol 100% prácu a druhá nebola spokojná už na konzultácii-v prvom rade je najdôležitejšia dôvera pacient-lekár,pre mňa je na prvom mieste operatér a jeho tím a až potom rieším kliniku-ako sa hovorí "z peknej misky sa nenaješ ked je prázdna",ale určite verejne neodporučam VIP REGIA

anna.m

Sandritta
mas fakt pekne prsia,prirodzene. ja si tiez take predstavujem ale ja mam pod prsiami 80cm,mam siroke plecia, vysku 173cm,60kg. ja by som brala 350-400ml nechcem aby boli moc velke. mam si dat radsej az 400? este som nebola na konzultacii tak aj tak som zvedava co povie doktor.

Sandritta

elle,

Suhlasim s bitrersweet, najlepsie je to nechat na doktora.

Pozerala som tie topky, podla mna su to tak dvojecky... Ja si aspon trojky predstavujem vacsie.
Ja by som sa vacsich nebala, 99% bab po opke by kludne dali vacsie. To Ti uz potom tak nepride a hlavne to odpuchne par cm...
Ja mam teraz 67,5 cm pod prsiami a 330ml a brala by som vacsie. Dokonca aj mama mi povedala ze mohli byt vacsie :D

bittersweet

silviklh na kazdom tie prsia vyzneju inak, podla mna to treba nechat na doktora, ja mam kamosku na ktorej 410ml vyzeraju dost male, ma 180cm, ale je strasne chuducka a utle pliecka aj boky a aj tak sa to stratilo.

elle

silvik, tiez sa toho bojim, neviem ako najst zlatu strednu cestu, ked som mu pisala, ze by bolo fajn aspon 350ml, on ze kludne potom tych 400ml, ze nebudu velke :-/