Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

shiela
ano ano info je fajn ja som ani moc nemala len som vedela ze to chcem a zastavila som sa u dokobjednala konzultaciu a hned som si dohodla termin a uz som 2tyzdne po

ewel007

Mirus

Tak vies k tvojej postave aj tvojmu vkusu mozu zapasovat prave tieto implose,co mas.
Ja mam gulate,teraz buduci tyzden to bude 6 mesiacou od opky a prave sa chystam na reopku,ale uz to tu tolko omielam, ze to kazdy tu na fore vie ;-)

shiela

M.i.r.u.s6

áno mám dosť info od sestry, ale kedže som bojko tak chcem vedieť čo najviac, a hlavne názovy iných:-)už som na tom tak, tento rok pôjdem do toho, už len prekonať ten strach:-)

M.i.r.u.s6

ewel07
ano ano to mas pravdu ja len ze riadne cicane budete mna len tak napadlo ze pri mojich ml ako podprdu budem nosit ked vy pri 500ml C D vies ako ty si kolko po?? a mas gulate ci anatomicke

ewel007

Mirus6

Tak kazdy ma svoj vkus,niekomu sa pacia mensie,prirodzene,niekomu vascie,silikon look,kazdy ma svoju predstavu o vysledku po opke..

M.i.r.u.s6

olivka
ty kks ja mam 375 to co budem mat A??, no ako som dost paf z toho ako ja mam dnes 2tyzdne po a tazko takto povedat ale vy tu riadne ml davate a stale sa ti zdaju male a chces vascie??

ewel007

Olivka moja olivova :-)

Presne ako ti napisala mahulienka, a na slabe trojky mi teda vobec nevyzeraju,este aby ti s deckovej podprdy nekukali na svet :-)
Ja nosim s 500ml C a D a to som mala ovela slabsi zaklad,to chce este cas,inak ja treti den po opke som vedela ze pojdem na reopku lebo chcem vacsie :-)
Mne tak v poslednej dobe zmekli ako moje co by mi priroda nadelila ;-))