Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jahodka1584

Babulkyyyy,

takto o týždeň už budem mať prsiaaaa. Teším sa. Držím sa v karanténe, aby som neochorela. Zatiaľ sa mi to darí...

mahulienka

Olivka
moja pekne ich mas, opuch zmizne a oni sa este dotvaruju. Pockaj, ked zacnes nosit podprdy, male nebudu:))

M.i.r.u.s6

kosta123
vies co ja som sa tam stavila precila na jeho stranke a nejak som nemala nejaky pocit o nom pochybovat dnes su 2tyzdne po tak daj vediet ako si dopadla

skoricka

Olivka

ahoj moja, no pozrela som Tvoje foto akurat, hore je tam este opuch, dole su krasne vyplnene, ale tiez by som nepovedala, ze je to 515 a uplne Ta chapem, ze si cakala vacsie bomby, ale su pekne, prirodzene :)

bimbi

Olivka
Teda nemyslela som doslovne ze hned teraz :) ale skoze teraz po opke.. Pekne ti to vyplnilo tie prska, som zvedava kolko mas obvod..