Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

kosta123

ja neviem ale prsicka si sadnu odpuchnu a zmensia tak je to vzdy.A po case nejakom sa ti budu proste zdat male no ale tebe urcite Dr.pod 450 ani nenavrhne podla tvojej foto tak sa velkosti bat nemusis :-)

ewel007

Matilda

Veru zlatik myslim na teba stale, a v sobotu budem silno cakat na tvoje pismenka:-)
Je mi tak fajn celkom,stale som radsej doma,horuci caj a postel,ved co ine na md budem robit,ale neeee ;-))
Ranko na mna mysli,ked uz mas tolko prace,drzte palceky s gabbyy nech mam tie predop. oki a budeme menit pocity,ved ten cas tak leti..

ewel007

gabbyy

Supeer moja,to sa tesim,lezkaj,liec sa, vela sa vypot,uvidis ako to vsetko do nedele povoli a v pondelok sup na to,ved doki vie ci ta moze zoperovat alebo nie urcite by neriskoval. A s tych implosov sa tes ze si vyfasla vacsie,pri tvojej vyske super, uvidis ako si na ne rychlo zvyknes :-))

matilda1

ewell

ahoj krasko ty na mna tak myslis dakujem ti si zlata budem ti to opatovat v pondelok:)teraz mam vela prace nemala som cas ani sem ist no este zajtra robim cely den a vyspinkam sa a v piatok idem na to...minule si sa ma pytala ci budem frcat na nete tak neviem ale asi nie ale v sobotu ked pridem domov tak ti hned napisem oki slubujem:)ozi vcera predoperacne vsetko v pohode teba to caka zajtra tak sa drz.

gabbyy

Ewel
Zlato tak som doma. Predoperacne dopadli dobre ale stale ma trapia teploty aj ked nie take vysoké. Vyfasovala som antibiotika na 3 dni. Dr červen bol príjemný ako vzdy ak budem fit do pondelka tak má zooperuje iny zasa vravia že nemám riskovať . Popri antibiotikam som si kúpila coldrex a nalievam sa čajom i ked mi ten zazvor ležia už hore krkom. A dokonca sme sa dohodli na vašich imlosoch :-) baby ktore má z vás gulate es 450? Nie je to uz moc? Naposledy sme dá dohodli na 400, som síce vysoká (174) a vážim 55 len neviem hmm objednala som oboje :-) ewel ako je tebe? Zajtra držím palce úrcite budu ok ked boli moje aj popri teplote ..

mahulienka

Rita
no ja som to tu uz pisala, chcela by som mat plnsi dekolt aj bez podprdy;), preto tie okruhle
ja som vedela moja, ze este nemas deticky, a tiez som si myslela, ze to budes riesit az potom. Tak dufam, ze das vediet:))

rita149

Mahulienka

tak 600, jehooo aj ja chcem!!! :-) ale ja az po babatku, ja este nemam deti, tak ked pojdem tak az potom.Ale brala by som vacie to je jasne aj hned dnes keby sa to da :-)
Prečo chces teraz gulate?

M.i.r.u.s6

ewel007
no pekne pekne len na nu myslis mam byt urazena?:)) ale si ma potesila vies tak nejak C som vzdy chcela ale al to tak bude bude vsetko ako ma