Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Missaa

moja už som písala výška 175, váha 62, tie Arion sú trošku do šírky, ja mám široké boky, tak preto mi navrhol Arionky, ale vyzerajú veľmi pekne, len trošku my chýba tá projekcia dopredu akokeby, aj keď romezrovo nie sú zlé, projekcia 5,6, šírka 13,6 a výška 12,7, takže si to trošku vieš predstaviť...

pozerala som ťa v galérke, tak máš oveľa väčší základ.. ja trošku ľutujem že som naňho tlačila aby dal menšie, a mala som ho tlačiť do toho aby mi dal trošku väčšie, ale čo už... chcela som prirodzené trojky a mám ich väčšie, tak nemôžem nič povedať!!! a druhá vec je, že nemám ešte bábo, tak bála som sa že čo budem mať keď otehotniem aké bomby a potom ked poprípade pôjdem do reopky po dieťati tak čo dám, teraz sa mi veľmi páčia Matilda1 čo má 555ml, lebo raz ked tak chcem také do 500-550ml...

Rozalka

Nela7,

ďakujem veľmi pekne!

Tak mám anatomy 390ml, stredne vysoky profil, Arion

Výšku : 175, Váha: 62kg

jednoznačne choď do 420ml, neboj sa budú akurát, ani nie veľké ani nie malé.. nosím 75D alebo 80D...

Majka1910

gabbyy
neboj moja to vsetko prejde. len musis oddychovat a nebyt prilis akcna :). len sa pekne setri aby si bola v pohode.. musis uz len vydrzat a potom bude len lepsie a lepsie.. dufam ze tie bolesti skoro ustupia..

matilda1

gabbyy

ahoj moja to som aj ja mala neboj v utorok pohodka som pobehala uz aj popratala a vcera som lahla cely den a dnes zase dobre neboj to prejde aj mna pichalo aj palilo aj svrbelo teraz ma uz len stehy trochu tahaju ale da sa to vydrzat len odychuj je to vsetko take cerstve:)

M.i.r.u.s6

gabbyy
tak a je to len pocit alebo ozaj inak ja som obcas strasny stresmen vies ale mas to cerste tak to asi reto to si bola v piatok ci ako??tak snad to coskoro prejde

shiela

Ahojte baby, je niekto z Košíc?Ak áno tak mi napíšte u koho ste boli na operácii a ako to prebiehalo + bolesti a prežívanie po operácii.ďakujem

M.i.r.u.s6

gabby
o moja je mi to luto ja som ako v nich ani nic take ako bolesti necitila a dali mi domov lieky a to som len nejake 3 tak a tebe nic nedali??? moja drzim rsty ja zas kazde rano sa budim akoby som miesto prs mala kamene