Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

lilabmw

tak ja som nad operaciou zacala uvazovat asi pred rokom, no a vtedy som ziadnu Kacmarikovu nepoznala, na Sacu vseobecne neboli dobre ohlasy, ved to je na cely zivot, tak som sa rozhodla pre Mladeka, od ktoreho som videla vela prs...A este tu mame Chirmed, ale tam som nechcela ist. Inac, uz nic tu take nepoznam...

Nela7

ahojte tak ja som nakoniec ochorela, dnes som bola na internom, lekar mi odmietol spravit vysetrenie vraj ma ziaden anesteziolog neuspi ked som chora :-(( a je to v...!

Rozalka

Lilka

nie ja neplánujem silikóny ale niečo iné, rada by som len na začiatok informovala v akej cene by mi to spravila... a šacu mám blízko :-))) Očenáš mi dal vysokú cenu, aspoň si myslím, tak chcem ísť aj ku inému na konzultáciu...

vdaka

lilabmw

Rozalka dr.kacmarcikova klinika saca tam robi ale jej praca tam.nieje ja mam jednu foto od mojho milovaneho zajacika jej kamoska u nej bola a ukazkove ich ma a aj shilla tu z galerky ma prsia od nej a velmu pekne tak pokukj :-) co ty zvazujes ?

lilabmw

Skoricka ja som u ocenasa mala len dve kontroly jednu prvu dole obvazy a vycistenie po tyzdni a potom po 3 mesiacoch no vef uvidim.este co bude budem s nou 8.3 esye hovorit nakolko ma dovolenku ze akoby sme to spravili a preco si neisla niekomu z ke?sak tam je vela dr.

ewel007

Matilda

Jaska moja,len ma tahaju tie stehy inak oki :-) asi aj ty,chodim sem menej,nech mi to nevrta stale v hlave..

Gabbyy

Ja som moja oki lebo to bola moja druha opka ale pri prvej som bola dlhsie k.o.,je to vsetko normalne,vela oddychuj :-)

Ahojte baby

skoricka

lilabmw

ahoj Lilus, citam, ze rozmyslas nad tymi Kosicami ;) Ja som mala tu istu dilemu, pretoze som z Ke a na opku som sla do Nitry ku Mladekovi. Jednak ma vela stoji cestovanie, plus uz tam idem na nejaky ten obed, cize stovku tam stale necham. A dalej pisala si, ze by si to s nou prebrala telefonicky, lenze potom tie kontroly co? Vybavis si nejakeho ineho chirurga? Neviem, ci by s tym iny suhlasil. Ja stale chodim do Nitry, je hrozne to cestovanie ta co Ti poviem ;) Ale jak sa rozhodnes tak bude, kazdopadne dufam, ze Ti to vyjde v pondelok! :)