Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

matilda1

mery nr

ahoj aj ja mam vibracnu plosinu a dennodenne sa na nej trasem 20min hned rano pred pracou a implantaty som mala rok a pol a v pohode nic sa mi nestalo nemalo by ti nic hrozit si myslim.je to super tiez vacsinou len stojim takze najviac mi trase nohy zadok a brucho.

misaaa

Rozalka, Olivka

dakujem vam!
ja som sice krpata 162cm, ale tak necham si poradit Ocenasom, pojdem do tych 390 .)

uz sa tesiiiiiiim

aj ked sa aj bojim jasne :)

nadranka

Mery NR

Ja to používam hlavne na zadok, nohy, teda neležím na plošine priamo prsiami. Ale pokiaľ si ju chceš kúpiť, radšej by som to konzultovala s dr., či niečo nehrozí aj minimálnymi vibráciami.

Mery NR

baby, ktoré cvičíte potrebovala by som vašu radu!
chcela by som si kúpiť domov vibračnú plošinu (nemám čas od detí do posilky a ževraj je okrem iného vynikajúca aj na celulitídu). lenže sa neodporúča ľuďom, ktorý majú napr. implantáty v kĺboch. viem, že to je úplne iné ako naše implantáty ale predsa. nemôžem si nejako uškodiť, ublížiť, keď tú plošinu budem denno denne niekoľko minút používať?? mám to odskúšané a viem, že to trase neskutočne :-) nemôže sa mi s implantátmi nič stať???
zaujímal by ma váš názor..

Rozalka

Gabbyy

jaj tak riadne to pomotali... veď som snimi skoro každý deň v kontakte, a jedené kamošky ktoré videli na živo moje prsia, a vždy som im hovorila, že mám 390ml a že som mohla dať viac... ako oni stále že ich mám bomby a zbytočne, ale je to iné vidieť na inej a nosiť tie prsia :-))) jasné oproti tomu čo som mala, tak wau, ale zas človek keď za niečo platí a v tomto prípade nie málo tak chce byť max spokojná.. ja to beriem tak, že ešte námem bábo, a uvidím ako budú potom vyzerať moje prsia, a možno risknem jednu reopku na 500-550ml... ale to je hudba budúcnosti!!!

olivka21

Misaaa
vobec nemaj strach h velkosti. Pozri ake som mala ja vykojene,mam 515ml.a zdaju sa mi male. Mam podprdu teraz 75/C,mozno ked to sadne,obleciem aj D-cko. Som dva a pol tyzdna po opke

Rozalka

Missaa

no ceny má už dosť vysoké to je pravda, chcela som ku nemu ísť ešte na jednu vec, ale keď mi povedal cenu tak som skoro odpadla tam... ale je veľmi dobrý, takže je to na zváženie... ja som bola obkednaná inde na opku, za 2560eur a predsa som išla ku ovenášovi a cenu som mala o 350eur viac... bolo mi dôležité aby som sa cítila v pohode, že som v dobrých rukách,... tak tu som neľutovala... ale dobrá voľba, veľmi príjemný doky aj prístup... a keď som videla tú sálu ráno pred opkou, tak som si povedala v duchu, že tak tu sa mi nič nestane :-))) na veľmi vysokej úrovni to majú vo Zvolene!!!