Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Mirus
ked som ti pisala, ze mne odpuchli 4cm, to neznamena ze aj tebe tolko.. Kazda sme ina a kazde telo inak reaguje, tak sa dopredu neboj.. Budes ich mat krasne trojky, ked sval povoli este ti vystupia dopredu.. A nosim 75C aj D podla strihu..

ewel007

Matilda

Zlato ty ich mas uz teraz krasne a ked som si dnes pozerala svoje su velkostne podobne s tvojimi,ty mas polytech vsak? Tie su tiez dost velke ;-)
Nech sa nam aj spolu s gabbyy krasne zahoja bez komplikacii a uz opustim toto forum,lebo uz mi sibkaa ;-))

ewel007

Olivka

Je to moja ovela lepsie,tahaju ma stehy,inak sa to da,fakt ovela lepsie.nie moja nevracala som lebo som povedala ze mi bolo zle s toho novalginu,tak som dostala nahradu :-)

lilabmw

Presne zuleko suhlasim dokonaly tvar mam take sa mi pacia presne to ja by som si asi 700ky musela dat :-) matilda moja ja uz predbieham vsetko este neni nic iste pondelok budem vediet ci pojdem v marci alebo az jesen zima a uvazujem nad dr.kacmarcikova videla som jej pracu krasne prska a neskutocna cena ale ma to hacik kosice a ja som z ba :-) dr.trska by.mi dal aj zlavu mi pisal ze ked idem na vymenu ale ze blizsie info by.mi dal na konzultacke tak uvidim ale ked mam 1000 eur cca usetrit tak nevirm neviem :-)

lilabmw

Ewelik tesime sa moc na fotecky a neboj uz to bude len lepsie a budes max.spokojna :-) nehodis mi link na tie mentory velkosti? Dakujem

lilabmw

Pegy ja to viem vsetko ja len predavam info ktore sa mi dostalo.ja sama som chcela es ale ze nema dobru skusenost tak ja neviem a viem ze ich ma vela bab vacsina z galerky tak preto nechapem ale je jasne ze preferuje to s cim robi a ma zmluvu takze v pohode nemyslela som to.v zlom :-)

ewel007

Lilka

Nie som psycho,preto som napisala ze uz ziadna opka minimalne 7-10 rokou :-)) budem rada ak sa mi krasky zahoja bez komplikacii :-)