Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

a aka to je spravodlivost, ze ona si ide na konzultacku kedy sa jej zaziada a o dva tyzdne na to ma op? a este ku Cervenovi , kde sa rok caka...ja viem, ze telo ju zivy, ale co je ona viac nez my? :)))) hehe

Zuleko

Skoricka
Ja sa jej az tak necudujem.Prsia v podprsenke su jedna vec a bez nej druha. V podprske ich ma krasne, ale vieme , ze podprsenky vedia urobit zazraky. Mozno bez nech ich ma klesnute, kedze ich ma take velke.

misaaa

Olivka, prosim Ta, Ty ides na reopku? A teraz mas ake velkosti a aky tvar implantatov? Kolko rokov si po operacii?
dik

ewel007

Skoricka

Na niektorych foto vyzera ako keby mala silikace,ma ich riadne a super postavu,ja by som tiez nepotrebovala na jej mieste,ved na co su jej?

skoricka

baby,

som citala, ze ta miss Gasparovicova si chce dat silikony, ona ma prirodzene prsia stvorky, tak to jake jej bude musiet dat doki, ze by ich vyplnil? 1000 ml? :)) Cerven jej to bude robit...Ja mat take kozy, ta absolutne ma nenapadne ist na op...

skoricka

olivka

:))) to je strasne s tymi rozmermi, to je taky klam, ze az! nikdy nevies aky bude vysledok...Tebe doktor ponukal 580?? ci to Kim??

olivka21

Lilabmw

Ja mam strane dkhy trup a kratsie nohy,preto na mne opticky posobia prska mensie.... kamoska ma rovnake ako ja,ale je o 10 cm nizsia nosi F-kove podprdy. Nechapem... a na nej vyzeraju jak 750ml keby mala... no nic,zacinam setrit na 800vky