Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Kim

mravcadlo

ahoj, no tvoje prska boli velmi padnute, lebo si ich mala krasne velke, tak chapem, ze ten 500 ml implos ti to nemohol dostatocne vyplnit:/ a ostala ti este koza, no a to neurobis nicim len vacsin implosom, minimalne 600 alebo modelaciou, co je brutal
je to tava, ze ti nedala vacsi, pritom u teba ten potencial bol!a musela to vidiet ...hm co narobis, este 1-2 zvladneme nie?:)))

M.i.r.u.s6

LadyMona
no po pravde skoro ziadne:P ta ak chces fakt len trochu vacsie tak mu povedz ze chces tie 35 ked teraz mas pekne 1ky tak to by bolo tak akurat ak´j k tvojej postave si chuda

LadyMoni

Mirus6: a predtým si mala svoje kolkatky?? vieš lebo ja nechcem velké prsia.. len také aby som sa ja dobre cítila.. Preto stresujem.. Rozmýšlam že mu ešte mail napísem, neviem.. je to dosť penazí a chcem si byť istá :)

M.i.r.u.s6

LadyMona
ak ti take odporucil chod do toho budes ma nejake C -D a mysli ze to su take v poho aj ja mam 375ml take akurat prirodzene chod do toho

Kim

Lili

rozumne uvazujes;) mas uz o nom a jeho praci ake take referencie, je kvazi poruke a na cene sa urcite dohodnete
riskovat nejakeho " no name" dr. by mohlo byt fakt len o nahode, ale co ak...
este tie implose si dohodni na 100%,nenechavaj na nahodu nech rozhodne on, aby si nedopadla nebodaj ako chuda ewel na tejto velmi " renomovanej" klinike, vezmi si, ze ak by si sla teraz do 600 tie 2 decka to je de facto nic moc, ale poznat to bude paradne:)

olivka

zlatko no co ti poviem, len ze tiez dam vacsie :-) my co nie sme utle a mame sirsi chrbat... strati sa to uplne, pridu mi na mne ako 3 ky

ewel007

Tomyum

Moja doki mi povedal ze to sizeroval alebo ako to mam napisat,a ze tie ES boli vysoke,neviem nieco take lebo hned povedal ze dal nagor 705 a ja som si pozrela doma tabulku a zistila som ze som dostala pravy opak.bola to minutku kedy my vybral dreny a oznamil tu zmenu,kym som si to uvedomila bola som s kliniky doma..nechcem davat foto,lebo sa mi nepacia,siroke,ploske..

LadyMoni

Ahoj baby,, ach tak strašne dlho som tu nebola.. Vôbec nebol čas. Niektoré si ma pamätajú, niektoré nie..:) Termín mám už za mesiac, ale hrozne stresujem, či vôbec ísť do toho či nebudú veľké :(:( Dr. Červeň mi povedal, že mám také "chutné" jednotky a dal mi 375ml.. ale bola som teraz v januári ešte raz na konzultácií to s ním prebrať či nie menšie, že sa bojím, že budú veľké, ale povedal mi že menšie mi ani nespraví. že ku mne je toto akurát. Mám 174 cm a 54kg.. Neviete mi poradiť či je až taký rozdiel medzi 350 a 375?? Už stresujem lebo mám objednávať silikony :) Ďakujeeem babulky

olivka21

Kimka servus
no verh som v den opky uvazovala aj o 575,ale ked ma doku znova pomeral,pivedal,ze som nejaka utlejia,ja sombpred opkou este schudla pivedl ze max co daa na prvykrat je 515ml,tak som suhlasila. Aj ked mi na konzultacii pivedal,ge mizme daf aj vacsje,v den opky mi to neodporucal a gas piznas cervena ze on sa neboji velkosti a uprimne by mi povedal...vtak som mu verila... ale kiminka moja,su male.... no co,pjdem pi case do vacsich... ako sa mi mas? Posli fotecku ako sa usadili!

tomyum1

Ewel

Ahoj Ewelka, myslela som na Teba, aj ked som nemala cas pisat... Mrzi ma, ze si nespokojna... skus hodit nejaku novu foto do galerky, nech pozrieme? mozno sa to tebe zda zle a my budeme hikat (aj ked samozrejme TY musis byt spokojna).
Co sa tyka tej vymeny implosov, nerozumiem tomu, ako lekar vyskusal tie ES ked ich potom vratil dodavatelovi? Pokial viem, lekari testuju velkosti na tzv. sizeroch, daju sa "naplnit" do roznych ml, projekcii a profilov?
Tiez si myslim, ze bez tvojho vedomia nemal menit znacku implantatu...

Lucka83
A ty cicka ako sa mas? Ja pracujem a tak, casu maaalo... maly bol hned chory ako som nastupila do prace :-)