Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

mravcadlo

Nooo krasne usadene ich mas, Tvoja velkost mi pripomina moju :)) ja nosim decka podpiry, ale vyskakuju mi z nich cicky, dakedy ked mam tricko, normalne vidiet jak mam vonku bradavky :D uz si musim kupit ecko nejake, lebo ja ich strasne pucim v tych podpirach...aky mas obvod prs a kolko vazis teraz, ked si tak schudla?

lilabmw

olivka

a ake mas implose?vies rozmery tych 515?Lebo ako sme tu uz zistila nie kazdych 515 je 515 :-)niektora ma 400 naogry väcsie ako 500 mentory napr.vela faktorov tam je znacka profil rozmery tvoje prska pred a tak :-) je to cele klamlive baba co ide do opky prvy krat nikdy o tom tolko moc nevie a da na Dr.vo vsetkom az na tomto fore sa dozvie clovek vela uzitocneho plus tabulky ked si pozera znacky studuje a neviem co potom uz sme mudrejsie :-)

v girl

Mravcadlo
ahoooj....prska aj brusko mas uplne dokonaleee..ja som to tu prebehla ocami a hovorim si,ze nakuknem k tebe...mas tip top postavicku :) ja by som prijala tiez nieco s bruskom ,mam ho vytahane po tehu...a neviem ho spevnit a ako vidim aj pupocek mas krasny tesim sa,ze aj to dokazu lebo ja mam veeelku jazvu po piercingu. ale ty uz nespekuluj s krasna a tes sa na leto pri vode :))

mravcadlo1

Ewell no to ani nie tak ja ako môj priatel on je človek u ktorého musí byť všetko na 150% a stále ma na niektoré veci upozorňuje a ja mám potom z toho dpeky a príliš to riešim

lilabmw

mishka181
fu no zalezi co ocakavas aky vysledook ake mas svoje teraz a vela faktorov aj kolko vazis ale ked mas 173 tak aj kludne viac ako 370 ked sa ti zmesti ked to chces mat viditelne pokial teda nemas 45 kg vtedy by ti mozno stacili a zalezi aj od znacky nakolko rozmery su vzdy dolezite a profil.A dr.Fabry nepoznam jeho pracu ale u nas v galerke je par dievcat od neho

M.i.r.u.s6

Mravcatko
ale no obcas sa asi az moc zamyslame ozaj ich mas pekne a este ked mas E tak co spekulujes:PPhahah nie ako ozaj ekne

mravcadlo1

ewell
myslíš ja neviem stále tam vidím nejaké chyby hlavne v spodnej časti sa mi zdá že tam má viacej kože a tuku a robí to z boku trošku taký divný tvar som si to skúšala troška podvidnúť tu kožu a bolo by to idálne