Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Mery NR

baby, keď som sem ja začala chodiť pred rokom sa tu riešili veľkosti 300 a 350 ml. však staré kočky vedia, mali sme ich všetky rad radom, jedine Lucy1990 si dala 515ml čo bola rarita tu na fóre, že waaw aká veľkosť. a teraz sa tu riešia veľkosti ako 500ml a 700ml :-)) hehe to je sila :-)

Kim

Olivka ciao moja,

noo je to funny:)))ked som ti radila ber i 575 si ma vysmiala :)) a ved chvilku ich " ponosis" a kupi ti muzicek pod stromcek nove;)
Boze aky je len zlaty, ze uznal sam, ze su nejake male... mozu ti ho niektore zavidiet 8-)

Ewelina8-)

.. ak ti mozem poradit, nechovaj sa ako decko a chod za nim v pondelok, utorok, co najskor OSOBNE!... urcite sa unho ohlas, resp. cez recepciu...zavolaj, ze s nim potrebujes urgent rozpravat, urcite neposielaj ziadne maily, teda zatial kym ta neprijme osobne.
urcite by som si vytlacila a vzala so sebou vsetku komunikaciu, kt. medzi vami prebehla... osobne si myslim, ze vojst by ti urcite vosli... nestandardne velkosti t. j. nad 515 ml si totiz kliniky objednavaju, nemavaju ich bezne " skladom" a taktiez by som si to overila v siklienke, ci si to zajednaval avelan... nespichybnitelne je, ze kedze s nimi v NR na klinike nerobi, nemozu ich mat ani skladom a asi nema preto ani ziadnu resp mizernu proviziu povedzme si narovinu

.. preto robi len s nagormi a ment.no sorry ale zda sa, ze ta " oklamal ,pretoze ak by ti neboli vosli a vedel, ze ti ide o projekciu a chces len ES, mohol zvolit sice menej ml ale vysoku projekciu okolo 6,6- 7 ml a samoska ze ES!
dostal ta, no tak ja by som to poriesila tak, ze by si ma este dlho pamatal... zda sa, ze ta podrazil, nekonal ferovo ak je to tak ako sa zmienujes, nuz ale uz nevyplakavaj a nelutuj sa tolko, nakopni da a chod za nim!!.. a drobceka nech ti povaruje tolko kamoska, ci susedka, ale hlavne to ries!!!

Drzim ti palce, zvladnes to neboj sa, len tam hned nabehni a nenechaj sa odbit a ani zastrasit;)!

dobru nocku

mishka181

Baby, kde tu možem nájst nejaku galeriu, kde by som si mohla porovnat výsledky a velkosti báb...ja mám pred operáciou, tak potrebujem pokukat :) díky

olivka21

Misaaa :)))))
nejdem na reopku,ale ccela by som vacsie.som 3tyzdne po opke,mam anatomy 515ml a su male. Aby chodte do co najvacsich ak mozte!