Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

idem Vas baby trochu otravovať, odpísal mi doki a som rada že som mu napísala, kedže som za nim nemohla a teraz som uplne kludna už..
všetko mi to do mailu vysvetlil, a poviem Vam že ma nesklamal a ešte mi aj ponukol zadara operaciu, ktoru už podstupovať nebudem..vysvetlil mi že pri tých ES mi utekali prsia do stran čo sa stava a preto sa musí voliť ta šírka, samozrejme dalšie veci k tomu, jednoducho som ale rada, že mi to takto podrobne vysvetlil a naozaj som, ako mi aj sam napisal že mu zaleží na tom, aby bola pacientka spokojna,pochopila že teda spravne volil tieto imploše, napísal, že mi to zadara zoperuje s ES ale musím podpísať papier, že teda som bola informovana že by mi leteli do stran a nevadí mi to a to teda nechcem, naozaj mi spadol kamen so srdca a som velmi rada že som sa rozhodla pre Mladeka! je naozaj super doki a baby dakujem aj Vam za podporu.. a ked pojdem za par rokou do 900ml tak len k Mladekovi :)

lucus

V girl ahoj prosimta neposlala by si mi foto setrinych prs pisala si ze ju operoval siska ja mam uneho termin v marci a rada by som videla jeho pracu dakujem

M.i.r.u.s6

v gril
tak tak ako vravis jaj na materskej tak sa doma hrajkas to je pekne ano leti to riadne a tesim sa na uz na leto:))
sama som zvedava pri akej podprde ostanem

anonym_76

Majka1910
dakujem za odpoved. idem len k nemu,a termin mam v juni.teraz mam velkost take polky,zvazujem taku velkost implosov ako mas ty,mozno aj trosku mensie,mam velmi utly hrudnik...erika

v girl

M.i.r.u.s6
ja som doma na materskej :)) preto sem vzdy len nakuknem ked vidim,ze je tu nieco pre mna sadnem na chvilku a odpisem :) mesiac uuuz..ale to leti po opke a mas sa na co tesit ako krasne sa ti budu stale tvarovat a ked budes kupovat podprdy juuu :)

M.i.r.u.s6

v gril
ano len usi mam strieborne:)ň tak super ked sa mas fajn si v praci ci doma?? ja doma ziatial pracu zvlada manzel aj sam tak ja uz zajtra mesiac doma aj ked obcas zajdem pomoct
a ako fajn fajn aj ked ta lava strana a sval este stale nem celkom fit
zajtra dam foto bude mesiac

Majka1910

Anonym 76, erika
Ďakujem :). S doktor som bola veľmi spokojná. Na konzuultacii som bola len u neho a hneď som vedela že si aj na operáciu počkám u neho. Bol milý takisto aj sestričky. Mala som pocit, že keby niečo tak viem že mi poradí, pomôže. Takže odporúčam. Vlnenie nemám vôbec, aspoň som si to zatiaľ nevsimla. A máš už aj termín konzultácie? Ideš aj k iným doktorom či len k nemu?