Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anonym_76

Majka1910
Ahoj,mas krasne urobene prsia,tiez sa chystam k čevenovi na konzult...Ty si s nim bola spokojna? implantaty sa ti nevlnia? dik erika

v girl

M.i.r.u.s6 , olivka

:( ano.kym som nechodila do solarka jazvy boli tenulinke a blede...a po 2-3 mesiacoch som chodila ako herecka do solarka kazdy 2 den a samozrejme som sa vycapila,lahla som si ruky hore jazvy neprelepene..a moje krasne 2 tenucke ciarky sa zmenili na toto..hrube,tvrde,roztiahnute a cervene...uz od novembra nechodim do solarka,ale jazvy sa nezlepsuju ani ked pouzivam silikonove pasky.aj Mladek hovoril,ze mozno sa prisposobia ale neverime tomu.takze radim solarkovat sa jedine prelepena

Majka1910

Myshka 001
Nevedela som :) až teraz ked som si na siklienka.sk pozerala rozmery tak som na to prisla. Ja som to pred operáciou ani neriešila lebo som okolo toho moc nevedela. Ale doktor vybral správne ;) tak som rada

Majka1910

LadyMony
Ahoj, ďakujem za pochvalu. Som rada že sa tioje prsia páčia. Ak sa tí to zdá veľa skús sa s doktorom este o tom porozprávať. Ale ja keby som mohla tak si dám o kúsok väčšie. To ideš už na druhú konzultacku? Ja som mu hneď povedala že chcem prirodzene prsia, akurát tak mi dal na výber či anatomy alebo gulate ale veľkosť navrhol on. Dala som na neho keďže som sa v tom nevyznala a som spokojná. Máš už aj termín operácie? Podprsenky teraz nosím 80B, ked je vystuzena tak aj C.

anonym_76

bimbi
Citam vas prispevok ze červen operuje soboty vo zvolene aj v Po-to ste mysleli presov alebo poprad? dakujem. erika

olivka21

Vgirl
tu jazvu mss zo solarka? Lebo ja som 3tyzdne po a chcem zacat chodit... len ako tak pozeram,as bude lepsie si ich prelepovat dlho

skoricka

bimbi

a som zabudla, ze ja som bola na dvoch konzultackach...Jeden mi povedal, ze ja mozem mat len anatomicke, lebo ze pri gulatych mi bude bradavka kukat dole a Mladek mi povedal len velkost a ja som sa opytala, ze mozem mat gulate? a on povedal, ze nie je problem...a som rada, ze mam gule, lebo pri anatomoch by som si trieskala hlavu o stenu...ziadny objem by som hore nemala , sak ani teraz ked nechcem, ta ani nevidno, ze mam silikony...