Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Tim

Baby, kedze mam strach z odberu krvi a to specialne u svojej obvodne, myslite, ze by som o rozbor krvi mohla poziadat aj gynekologicku?

Tim

Baby, kedze mam strach z odberu krvi a to specialne u svojej obvodnej, myslite, ze by som o rozbor krvi mohla poziadat aj gynekologicku?

ewel007

Matka Mirus

dakujem kočky :))
som strašne rada že funguje toto forum a ešte radšej že mi doki napísal a teda idem sa tešiť ze mesiac pojdem na lov podprd :))

matka ake ti doki navrhol? ked si mu hovorila o mne, si povedala že chceš 500 ako som mala či? tie 475ml su velmi podobne k tým mojim 500ml je tam minimalny rozdiel, tak si myslím že by si mohla mať cca to čo ja, lebo aj zakladom sme dosť podobne :)

ewel007

anonym76

ahoj moja nie, ja osm bola u Mladeka, mala som konzultaciu u Cervena, ale nechcelo sa mi na nu čakať, a Mladek spravil na mna hned dojem, a išlo mi aj o to, aby som to mala čo najskôr za sebou, aby som si to nerozmyslela, a prave im rano jedna vypadla tak od konzultačky som bola za týžden ceckana :)

Matka872

ewell

No gratulujem.Super ze sa to vysvetlilo.Vidis ze nas doki je super.Daj nejake fotky nech sa mozme inspirovat.
Ja som uz jelen z toho.Rozmyslam nad 475 ml VP priemer 13,0 a projekcia 5,3 :-(((

M.i.r.u.s6

ewel
ty si maska ze 900 ajajaj aha aky hrdinka:))
no vidis moja aj ja si myslim z to co oni navhrnu tak vedia preco ja som vsetko komplet nechala na dokimu okrem znacky teda som rada ze ti spadol kamen so srdca a vies preco to tak urobil a tak teraz sa mozes tesis s tych co mas a ziadne vyhovorky sup sup foto do galerky:)

M.i.r.u.s6

ewel
ty si maska ze 900 ajajaj aha aky hrdinka:))
no vidis moja aj ja si myslim z to co oni navhrnu tak vedia preco ja som vsetko komplet nechala na dokimu okrem znacky teda som rada ze ti spadol kamen so srdca a vies preco to tak urobil a tak teraz sa mozes tesis s tych co mas a ziadne vyhovorky sup sup foto do galerky:)