Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Myshka001

Majka 1910

akurát pozerám brožúrku ES..tak ty si mala ten typ ES805N - Stredný Extra-Vysoký profil? lebo ja som asi práve zistila že budem mať ten Soft kohezívny gel.. lebo mám typ ES81 vysoký profil.. a práve tento typ je pri Soft... tak teraz som riadne zneistela... lebo nechcem dve tvrdé gule... :-/

M.i.r.u.s6

ewel
presne to fakt droga a na druhej strane aj take ze ty kks ja mam male:P ale nie ved este neviem ake budu ked sa usadia a tak musim cakat a cas ukaze co bude
a an kazda by si mala ist za svojim aj ked obcas t dopedne inak:)) ale hlavne ze mame pekne prsicka:)

ewel007

matilda

ano pokladík, som, a budem teda čakať, aby sa krasne usadili a aby sme sa skamaratili :))
uff moja, to teda nemam a nemala som to ani prvýkrat ani teraz, neni tam ešte to čo nevytieklo a chcelo by to von? neviem fakt teda..štvrtok? mna to čaka v utorok, ako to letí :) a ako si spokojna hm?

ewel007

Mirus

jasne moja a uplne si sem zapadla, ja stale čitam toto forum, je to ako droga, alebo čokoladka :))
som velmi rada, že ste ma baby podporili a napísali svoje nazory.

Lilka

chod si pekne za svojim a teším sa čo napíšeš :)
jasne, ale takdalšiu opku už podstupovať najbližšie roky nechcem, zatial mam toho dosť :)

ewel007

matka

no neviem aku maš ty predstavu, ale ked do toho ideš a doki ti odobrí aj 500, tak ich ber, určite tu čítaš ako sa babam a ja som neni výnimka, mali :)
proste si zvykneš, odpuchnu, usadia sa..

ja som mala 18.2 reopku a 5.3 idem na stehy, takže cca 2týždne

matilda1

ewell

ahoj moja citam ze ti doktorko napisal je fer super a mam pocit ze aj ty si teraz spokojnejsia vsak?zlatko chcem sa ta spytat nemas okolo ako ti vyberali dreny take hrcky bolestive?ja to mam na jednej strane dufam ze to nebude nic vazne vo stvrtok idem na vyberanie stehov tak sa spytam nato tam ma napadlo ze ci to nemate niektora dakujem

v girl

ewelka
tesime sa s tebou,ze ste si to vysvetlili :)

lilabmw

no tak tu konzultaciu mas super.. mne to vyhovuje do DS.ale tak pockame si na nehooo predsa :)

lilabmw

ewellka

no tak vidis to mozno zvolil dobre nakoniec ale aj tak ti o tej alternative prichystanej mohol povedat tiez je mi divne ze ich mal akurat tak po ruke.Len ci je to pravda uz vie asi len on a ide o tom ci tomu veris aj ty.To len moj nazor dufam ze sa nenahnevas.Ale tak je Dr. tak snad vie co robi ,ja som zvedava kazdopadne ako dopadnem ja dufam ze moj hrudnik prijme a nebude protestovat proti tym ES 600ml ked mi ich odobri DR.

A inak BAby od Sisku respektive vgirl

Dr. Siska je momentalne PN ze mu mam zavolat buduci tyzden a ze konzultacku mozme aj v BA spravit co je super nemusim sa trepat do DS alebo PK.Lenze sa mu to cele poposuva tym ze je chory tak uvidim ja dufam ze mi da potom aj termin opky najneskor v aprili

Matka872

Ewell
zabudla som sa Ta opytat kolkaty den po opke doki vybera stehy?
Potrebujem to vediet,lebo si berieme hotel s priatelom a zbytocne nechcem v takom nekomforte zabit a pred...at peniaze.

M.i.r.u.s6

ewel
ano obcas som riadna maska ale to len medzi nami dievcatami:)) ale vazne vies zajtra je to mesiac a cely cas som skoro doma tak dost sa tu obsmietam a tak vsetko som s tebou tak predsa mna by si nevynechala aby som nevidela tvoje dve nove a krasne kamosky:)