Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Majka1910

anonym_76, erika
do mensich urcite nechod, aby si potom nelutovala. skus doktorovi povedat svoju predstavu, ze nechces prilis velke a uvidis on ti poradi. ma to uz v oku :). do juna mas este kopec casu, takze este mas cas aj na rozmyslanie..

lilabmw

baby myslite ze ked budem mat o trosku sirsie a väcsie implose tak sa mi medzerka medzi trosku zmensi?Lebo ich nemozem dat uplne k sebe ani v podprske mi tam stale asi cm medzeru

Rozalka

Ewelka

joj tak veľmi sa teším, že sa to vyriešilo a že už konečne si vieš vydýchnuť...cmuky!! nahoď potom fotečky, pekný den

ewel007

olivka

jasne, ved hovorím že som vdačna za toto forum a za všetky moje krasky ktore tu mam :) ano moja, viem na čo som a je to ulava:)

Slubujem že pošlem večer foto a poprosím o nazory, skutočne čo si myslite baby´s..

ewel007

matilda

ja cih vôbec nesitim :/ a mne sa ani pri tých prvých nevratila citlivosť čo som samozrejme vedela už pred opkou že sa môže stať, ako citila som ich ale nie v spodnej časti a tieto zatial necitim vôbec ale za to su pekne makke a su spolu pri sebe, asi sa bali že ich vymenim :))
no hej čertík, už mi hovoril aby som nikam nešla :)
nie moja ja som tie stare nedostala domou.

olivka21

Ewelka
vdis,tesim s tebou ty opica.... aj na psychike to vela prida,ked uz vies,na com si. A uvdis,ze tenbrozdiel nude viditelny,ved doki neni hnup a zaciatocnik.... tak sa tesime vecer na foto,vypni hrud,urob cvaaak a sup mail do galerky!

matilda1

lilka

ahoj moja presne tak suhlasim s ewell nebojky vsetko dobre dopadne tes sa na nove kozeny a urcite sa ti tie 600 zmestia ved vidis ze bezne si baby davaju o dvesto viac a v pohode uz mas tu kozu predsa viac namahanu aj ten priestor neboj sa toho tiez na teba myslim tak ides do toho teraz tak asi prasule su tak uz pre spravneho dokiho sa rozhodni a nebojky myslime na teba cicka:)
inak som fakt rada ze mam uz zatym aaaaaaaaaa este mozno raz do tretice dam haha

matilda1

ewell

diky si zlatko:)no ja si citim pekne praveze tie prve som mala dlho aj take studene a take cudzie vies presne ako pisem ako kamene a tieto v pohodke asi preto ze fakt to telo uz malo vytvoreny ten priestor alebo co.
aj ti dali stare implose domov?ja som si vzala som bola zvedava co do mna zasili hihi:)
to mas super ze maly je taky sikulko aj to velka pomoc ze je samostatny.