Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Queen
Nie pred opkou tu niektore baby vraveli ze to moze sposobit nadmerne krvacanie vraj, tak az po opke som zacala.. Kedy to mas vlastne a k cervenovi?

lilabmw

romi

moja a na zaklade ale coho si si vybrala jeho?ja som videla par prac jeho a ma dobru cenu to mas pravdu ja planujem k nemu do DS piatok mas len konzultacku?ake chces mas predstavu?Ja budem pondelok volat len ja mam cislo priamo na neho ty si volala na kliniku?kolko budes cakat kym ta bude operovat ja by soom tiez chcela ist co najsko aj o tyzden ked sa bude dat.

Nattasa

Otazka na vas po...
Baby ked si lahnem, tak jedno prsio, teda bradavka mi akoby utekala na bok viac ako druha. Ta kuka rovno. Som 3 t po. Mam stresovat? Alebo sa to ulozi. Alebo povolila len jedna zlaza alebo ako sa mam ukludnovat?

romi

ewel007
este neviem ci k siskovi,alebo ocenasovi,obom idem buduci tyzden,tak uvidim aku pracu maju.no zial musim pozerat aj na cenu a niekde dozadu som citala ,neake baby pisali ,ze ich v dunajskej strede operoval ,a nestazovali sa.

romi

baby ja som poslala fotky do tej galerky ,dufam ,ze dobre :)).teraz co nasleeduje? mam cakat na neaky kod ,alebo co?zacinam byt nervozna ked sa mi ta konzultacia blizi,tak sedim pri nete uz 2 dni a len prska pozeram.

ewel007

Roni

Kvoli cene si sa rozhodla k Siskovi ? Prepac ale je to mie maly zasah do tela a vela veci okolo toho a v tomto pripade by som velmi na cenu nepozerala,ked ani nevidis jeho pracu,recenzie..