Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Zuleko

A to sa moze ? ;-)
Ja som dnes 3 t po opke a neviem ktora kocka tu pisala ze mesiac po opke sa nesmie spat na boku kvoli deformacii,alebo v tomto zmysle nieco,ale mna uz nebavi spat celu noc na chrbte..
A ako sa mas,co prska,posluchaju?:-)

zajacik_006

kosta123
ako sorry,čo už ten Očenáš nevie čo pýtať za opku.Mne to príde ako nezmysel,veď na ich stránke nie je taká cena za augmentáciu. Platí sa tam okolo 2700eur a nechápem,čo za nezmysly vám hovorí.Ako nechcem byť zlá,ja som bola u neho tiež na opke,ale také prachy teda nepýtal. Bola tam aj jedna pani,ktorá išla na výmenu po rokoch a od nej chcel okolo 3200eur za augmentáciu aj modeláciu,lebo po tých rokoch už chcela menšie. A určite viem,že v PU je to lacnejšie ako v BB.

Majuskaa

Kosta123 Vsetky znacky co mame na slovensku su kvalitne dnes som to citala v nejakom clanku to tam červen rozoberal.. tak tam celkom nejde o to ktore su kvalitnejsie alebo nekvalitnejsie ale o to ze su niektore drahsie a niektore lacnejse.. viem ze opka s polytechmi ma vide o 100eur drahsie nez ES... a vyberiem si asi polytechy ale nie preto ze su drahsie a hned by mali byt aj kvalitnejsie ale co som pocula viac bab ma komplikacie s ES.

Rozalka

Kostra

nenechaj sa nachytať, aj podľa mňa už nevie čo pýtať za zákroky. Choď kludne aj ku inému na konzultácie a potom uvidíš... Mňa operoval tiež Očenáš, je naozaj dobrý doktor, nemôžem jedno krivé slovo povedať ale pripadá mi že veľmi zdražel a aj na iné ukony pýta horibilné sumy... asi má veľa a môže si to dovoliť, len to môže časom aj odradiť ...

cicimici

vladka19

tiez poznam pribeh moje zlate..a tesim sa ze uz mas aspon nejaku tu korekciu za sebou?bude ti pan doktor vkladat aj implantaty?uz sa tak dlho s tebou taha..naozaj ti prajem len nech to uz ide dobrou cestou a nech tento rok2013 je pre teba uz konecne uspesnym..hlavne aby si bola ty zo sebou spokojna..myslim na teba drzkaj sa a este sa nam ozvi..

kosta123

Majuskaa
Mne povedal ze zase Polytech, eurosilicone sú lacnejšie značky že s tým nerobí a rozmerovo by sa mi ani nehodili,,,sakra zrovna najdrahšie sa mi musia hodiť :(