Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Kostra
Nechcem byt zla, ale toto je zdieranie penazi!! Kde pre boha v dnesnej dobe davat 4000 eur za prsia a o 4600 sa ani nebavme!!! Nesme 10 rokov pozadu, kedy sa za operacie brali taketo peniaze. Dnes uz operuje pomaly, kazdy druhy lekar. Ta suma je riadne prehnana! Cudujem sa vobec ze za take peniaze sa ide niekto operovat.

kosta123

Baby som naranná! :(
Ako som tu písala tak som objednana s kamoškou k Dr.Očenášovi do Púchova na OPKU ,ale kamoška najskôr na korekciu bradaviek,,,,,,dnes tam volala že by to chcela radšej naraz Opku+korekciu,,nakoľko ako som aj tu videla dá sa to aj tak.
A dr. teda sestrička odkázala ,že Dr.to odmieta urobiť naraz,,,,ale na konzultácii povedal že bud oddeleno alebo naraz /pričom naraz neslubuje super umiestnenie bradaviek/ a teraz som naštvaná že to odmietol urobiť spolu aj s korekciu,,,,nemyslíte si že je to len ťah na peniaze??? takto ju to nebude stáť 4.000 € /čo sa mi zdá akože už fakt dosť/ ale až 4.600€ !!!! ĎAKUJEM ZA VAŠE NÁZORY.

M.i.r.u.s6

Nela7
tak ja som si vybrala bielu v odstate je to jedno ved nebudeme ju nosit vecne:) ale ovela krajsie aby sa zvyraznili nase prednosti:)
ano ano kazdym dnom je to a bude lepsie uz sa tesim na tvoje foto v stredu

Nela7

M.i.r.u.s6

vies co uz som ako tak ok, neni to este samozrejme ono ale je to lepsie...akurat to vstavanie neni bohvie co... hmm, mne dal telovu a chcela som este ciernu, som zvyknuta nosit cierne spodne pradlo tak preto vies...

M.i.r.u.s6

Nela7
moja este stale sa necitis ako tak fit??davas si teda na cas:))
no ja som iba jednu vravel ze to staci ved na tu chvilu kym sa vyperie a vyschne mozes byt bez a to uz v stredu ju mozes dat kludne sprat akoze budes sa citit neisto aj ja sa tak citim ale budes sediet a pohoda

Nela7

M.i.r.u.s6

tak je to zaujimave a najlepsie je to ked sa zobudim na to ze potrebujem strasne moc na malu :D ...hroza! ...no ved uz umieram zvedavostou, tak strasne ich chcem vidiet! ...lebo ja som ju mala mat v cene a za druhu som si platila, ale dali mi len tuto jednu, taka ubolena som sa ani nespytala na tu druhu...

M.i.r.u.s6

Nela7
moja tvoja ason c ja viem latila som si za nu :) takze ved to uz zvladnes do stredy a zistis co a ako

ale toto tvoje vstavanie si neviem celkom predstavit a tlak no kym nezacnu pomali odpuchat