Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cicimici

kosta123

ja by som si vybrala najakeho ineho doktora..ta cena je brutaaaalne premrstena..byt vami tak by som nad tym este porozmyslala..je dost odbrnikov na slovensku ktori by nemali problem spravit jej to naraz a za omnoho menej penazi..viem ze by ste to chceli mat co najskor za sebou ale kocky treba zvazit bo to vobec nieje malo penazi a este na dnesne pomery na slovensku..si myslim ze stratit nemozte naopak mozete len ziskat..

Majuskaa

kosta123
Dal mi na vyber Mentor, Polytech, eurosilicone a arion aaa rozhodujem sa medzi polytech a ES... do 15teho sa musim rozhodnut.. Aaa odporucil mi od 450 do 550ml aa mi povedal ze mam tolko mam koze ze by sa mi tam kludne zmestilo 800-1000ml :D

kosta123

Majuskaa
aha ďakujem a akú značku??? nám odporúčil tú najdrahšiu s akou robí :/ koli tomu ževraj nám budu Ariony najviac sedieť.
Normálne premýšlam ísť ešte niekam inam,kôli tej kamoške ale toto sme mali super blízko 20 min.len.

Majuskaa

kosta123

To je strasne vela penazii.. Ja ich teda mam katastrofalne a dokopy za opku+korekciu budem platit 2900 a to budem mat anatomicke im....

Zuleko

Ewel
Nebola som tu teraz par dni, tak az teraz dociitavam zabehnute;)) ja som spala na boku po druhej op velmi skoro asi na piaty den uz;)

kosta123

Zuleko
ako normalne by mala platiť ako ja 2.980€ ,ale nakoľko má viacej vykojené než ja,a nižšie bradavky,tak musí mať aj korekciu,,,a korekciu za 1.600€ !!!!! no chápete?? a za 2 mesiace OPKU za 2.980€
Stráááášne veľa.