Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

Miska_06

Gratulujem! Krasne plne prsia ;) tiez by som brala take velke :)
Ako si spokojna s Mudr. Trskom? Ja som bola u neho na konzultacke, vyzeral byt sympatak, len ma odradila opka v SNOPke. Ake to tam bolo?
Nech sa Ti pekne hoja ;)

bittersweet

bobcatko173 inak si tusim spominala, ze by si pozrela prace dr.Paliatku v albumoch, tak co viem ja: adadka, cuculka a kozicka

bobcatko173

Martinaa1

ahoj, musis napisat a poslat foto bez tvare prs na galeria@zoznam.sk, na zaklade toho ti da pristup do galerky a aj link ako sa tam dostanes :)

Martinaa1

bobcatko173
Ahoj, prosím ta mohla by som sa aj ja pozrieť do galerie fotiek, ked som tam ja nepridala ešte žiadnu?
Ak ano ako sa tam dostanem , vdaka....

bobcatko173

jankakajka

ahoj :) bola som dnes u Dr. a tvrdil mi, ze tam nemam ziaden opuch, tak ja uz neviem ci zle vidim alebo co :) tak uvidime po 6t ako sa to ukaze :)

Sifonka6

Cuculka: prepac, ze az teraz odpovedá... Mudr. Marsal o 3 dni tombude 6 tyzdnov... A z super, makke, dokonca sa uz i ,, hybu,, po kontrole pridam dalsie foto

jankakajka

Bobcatko173.....ahoj ja som mala ten isty problem co ty a ukludnim ta kazde prsko sa inak hoji ......ja som 2 mesiacepo opke a uz su skoro rovnake i ked stale tam mam opuch ale uz len minimalny .....niektore kocky co tu pisali mali aj pol roka opuch tak hlavu hore tes sa s prsicok chce to vsetko cas :-)

bobcatko173

All

Ahojte baby,je normalne,ze po 3t mam prave prsko este velmi opuchnute? Opticky od laveho aspon o cislo vacsie :( ja sa na ne uz radsej ani pizerat nebudem aby som to nevidela:/ kkolko ten opuch trva kym sa to upravi?