Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henulka33

bobcatko173

super, teším sa s tebou :) čo sa týka podprdy, škoda no, určite by bolo lepšie keby ti to povedal...ja ich nosím na striedačku, lebo po 3 dnoch ma už každá omína..už sa teším ked budem mocť byť bez :)
alebo ked si konečne kupim nejakú peknú normálnu

mulatka

pekny dnik babenky tak uz vysledky mam ok uz len do utorku cakat len ten kašel mi neako neustupuje dufam ze to prejde :)

bobcatko173

henulka33

ano ano konecne su prec! :) vcera mi dal prec aj z laveho, dost ma to uz bolelo, ved ked si vezmem tak po 25dnoch mi ho daval prec.. tesim sa, ze uz len 2apol tyzdna! :) strasne rychlo to ubehlo,ze? lebo v tejto pooperacnej sa fungovat vobec neda, inak druhu podprdu som ja nedostala, vcera sme sa akurat o tom bavili, ze je skoda, ze mi to na konzultaciach nepovedal, ze aj taka moznost tu je..co uz, prezijem :)

Sandritta

Miska_06

Mozes byt naozaj spokojna, urobil Ti ich krasne!
Ja som podprdy s kosticou zacala nosit asi az tak po 2 mesiacoch, mne to strasne vadilo. Odporucam pozriet si siklienka.sk, tu som si kupila pooperacnu podprdu elasticku stahovaciu bez kostic, skafander ma uz cez den strasne tlacil, nemohla som ho mat takze cez den som si davala druhu podprdu. Inak zevraj uz po 2 tyzdnoch nemusi byt taka strasne stahovacia, niektorym babam daju domov hned dve podprdy. Pozri si to, oplati sa kupit, teraz ju nosim na cvicenie ako sportovu.

henulka33,

Pod sval ci ciastocne pod sval je to iste. Doktori hovoria ze pod sval no v praxi to znamena cistocne, teda vrchna cast implosu je pod svalom a zospodu kryje implos zlaza. Ide o to, ze taky velky sval nema ziadna aby zakryl cely implantam, resp. by ten implos musel byt ovela mensi aby tam vosiel cely.

henulka33

Miska_06

ahoj, ak sa možem opýtať, čo to znamená čiastočne pod sval, videla som to ako koment na tvojich fotkách :)

henulka33

bobcatko173

ja tiež vidím miernu asymetriu, ale neriešim, lebo ako som tu čítala od mnohých báb tak to bude ešte dlho trvať kým to bude podľa našich predstáv :)
tak trpezlivosť :) uvidíš bude to fajn...a už máš oba stehy von??

bobcatko173

bittersweet

ahoj :) dakujem, dufam, ze to bude fajn neostava mi nic ine len cakat, povedal ze mam pockat do 6t a sama uvidim,ze je to ok:) pozeral na mna rano ako na blazna, ze o com hovorim :D ale vidim, ze nie som sama takze :D mne sa zda prave uplne obrovske a lave uplne malinke tak ja uz fakt neviem :)) radsej to nebudem riesit a pockam si na vysledok :)

Miska_06

Sandritta

Ahoj, ďakujem, ešte si na ne zvykám, chcela som o dosť menšie :) A dr. Trška - ja som s ním naozaj spokojná, vzhľadom na to, čo som mala predtým mi tam vykúzlil ozajstné prsia :) ( a nebudem radšej hovoriť, ako ho ospevuje doma môj manžel :D ) Toho šnopu som sa bála aj ja, lebo som bola pôvodne braná ako rizikový pacient, ale bolo tam všetko ok. A to ja som mala dlhšiu operáciu - niečo cez 4 hodiny, kvôli tej modelácii. Aj sestričky na oddelení boli milé a na druhý deň hneď ráno som šla domov.

all
inak kedy ste začali nosiť normálne podprsenky? Lebo mne doktor povolil už teraz, že po 3 týždňoch cez deň môžem. Ale žiadnu som nezohnala. Nebola mi dobrá ani 70E, ledva mi zakryli dvorce, takže musím ešte počkať. Ale aj tak sa ešte na normálnu necítim, zvykla som si na tú sťahovaciu :)

bittersweet

bobcatko173 inak ja som tiez stale videla asymetriu a dr. nie a teraz mam prsia fakt uz uplne identicke a nic nevidim. zdalo sa mi ked to bolo cerstve ze prave prso mam inak ulozene ako lave, ale ja som mala asymetricku podprsnu ryhu cize lavy rez robil trochu nizsie nez pravy. bala som sa ze mu to nevyslo. ale teraz je to uplne super ako si prsia sadli a mam ich ozaj identicke, aj velkostne. Korigoval mi trochu aj rozlozenie prsnej zlazy vlavo vraj, aby boli uplne rovnake. Ja myslim ze vyckaj, dr. je fakt precizny a pedant a nemusis sa obavat!

bobcatko173

bittersweet

no aj som lezala, aj som sedela, aj som vstala a obzeral mi ich zhora, zdola proste zovsadial a stale mi tvrdil, ze tam ziadna asymetria nie je, dnes sa este na to lepsie pozriem... mozno sa mi to fakt len zda.. a dakujem za info :)) cuculka je moja kamoska, tie dve si pozriem este :)