Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

Martinaa 1,

Tiez neodporucam Jezovitovu, citala som vela zlych recenzii a to nielen na nepodarene prsia ale aj viecka a nos...
Inak ona zevraj dava rada velke implantaty.

Zuzanan17, Alenasis,

Citala som ze Vas stale boli jedno prsko. Ja som po opke mala problem s pravym, stale bolelo, nemohla som ani ruku poriadne dvihat, no po takom mesiaci to preslo, chce to vsetko cas a ked to boli treba sa setrit, teraz uz su obe prska zahojene rovnako. Drzim palce baby a gratulujem, uvidite jak sa budete potom vytesovat ;) ja som sa naplno zacala tesit z prsicok az po 2 mesiacoch, kedy uz som zacala nosit normalne podprdy...

henka88

Martinaa1
Ahoj, podľa mňa prostredie neovplyvní doktora vôbec, však ako profík musí vedieť zoperovať všade :) Ja som tiež od Paliatku, a môžem odporučiť, k inému by som nešla. Ale je dobré vyskúšať viacerých na konzultáciách, aby si si vytvorila predstavu čo chceš. Ja mám inak 375ml nagori anatomické, a dr. mi chcel dať menšie, ale keďže som bola aj pri iných doktoroch, tak som vedela, že chcem tieto :) Držím palce, správne si vyber.

bobcatko173

Martinaa1

on nemá vlastné priestory, operuje v Železničnej nemocnici, len ak by si napr. potrebovala prelepit napr. ako ja rany, lebo mi z nich šla troška krvi, tak neviem či by si musela utekať do Ba alebo ako sa to potom rieši, lebo ja som tak mimo kontroly bola uňho asi 3x..čiže aj na to sa povypytuj :)

Martinaa1

bobcatko173
Len jedného sa obavam, že keď Paliatka dochádza do PN, predsa ked robí opku v BA vo svojom prostredí je to iné....

Martinaa1

bobcatko173
Jasne idem tam vo štvrtok, a potom sa ozvem.... chcela by som ist na opku v septembri.... tak zatial ešte vyberam .....

bobcatko173

Martinaa1

no kamoska ma od nej a mam dojem, ze jej prestrelila velkost ma extra vysoky profil a vyzeraju velmi velko a su skoro pri klucej kosti.. napis potom ako sa ti pozdavala :)

Martinaa1

bobcatko173
Vdaka, skusim aj Pezinok, ale len kôli velkosti, ktoru mi odporuči ona....
PN je pre mna bližšie 23 km....

bobcatko173

ja som z Ba a aj tu ma operaroval :-) na tvoju vysku akurat, ja mam 172cm a 55kg a mam 360 gule.. ako chod aj ku nej skusit, ale jednoznacne ti Paliatku odporucam :)