Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

LiluM3

Ahojte baby, už pár dní tu čítam vaše príspevky v tejto téme a rozhodla som sa aj ja pre augmentáciu. Chcela by som sa opýtať, pri mojej výške 161cm a 48kg, akú velkosť by som mala zvoliť? Mám 24 rokov a pohlad do takmer prázdnej podprdy už ma prestal baviť. Vďaka za rady :)

bobcatko173

henulka33

ahoj, dnes som bola na kontrole, uz je to skoro na 100% v poriadku, jazvy si zatial nemam prelepovat, iba natierat, povedal, ze to ma este cas,tak som zvedava co tebe povie :
Mna jazva boli iba na lavom, prave skoro vobec, ja idem este bud.tyzden stvrtok na kontrolu.. inak som sa vcera merala, cez prsia mam 87cm, ty mas kolko? :)

Martinaa1

no ja som to o nej tiez pocula, mam dojem, ze jej je to jedno, ako to bude vyzerat, ci prirodzene alebo nie, hlavne nech su bomby.. ja by som verila Paliatkovi, ked sa ti zda malo 375 tak chod do 400, ale tak moje moze povedat, ze posobia krasne prirodzene, proste ak sa pozries na mna nepovies si, ze aka umelka.. tak skus porozmyslat :-)

Martinaa1

Bobcatko173
AHOJ , bola som včera u MUDr.Ježovitovej a ta mi "zavalila" že mi dá 500ml..... skoro som odpadla. Mudr.Paliatka mi ponukol 375 ml, a ona také veľke....
Zeny asi máte pravdu , že dava veľké implantaty. Pravdu povediac neurobila na mna dobrý dojem.....
Ale ked som sa spýtala na 375 ml, že chcem také tak povedala že to tam nič moc nebudem mať.... tak už neviem už som z toho zúfala...Baby poraďte mi.....

henulka33

bobcatko173

kedy ideš na kontrolu? ja 16 ráno...ozaj povedal ti že si máš tie jazvy niečim prelepovať?

mna dosť bolia jazvy

Alenasis

Janka8989,
neboj sa budú akurát, ja mám 174cm a mám 390ml síce okrúhle ale sú presne k mojej postave. Takže pri tvojej výške budeš spokojná :)

janka8989

Ahojte, som tu prvykrat a niektore prispevky mi velmi pomohli..mam 2 dni do opky a zacinam mat obavy z velkosti...mam mat 410ml anatom, stredny profil...mam 181 cm,mensie Acka a bojim sa ze budu velke, vacsie ako C...nemate niektora tiez tuto velkost a podobnu vysku? budem moc vdacna za nejaku ukludnujucu info:(