Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

Juliana88

dakujem za radu, ja som teraz 10. den po, zabudla som sa na to spytat lekara, tak som ich pre istotu este nebrala...no uz sa tesim, lebo zatial su este take zvlastne :-)) ...asi mas tiez silikony, vsak!??...mozem sa ta spytat ci si po tych 6 tyzdnoch uz mohla aj normalne sportovat??

Juliana88

Nela7
Kludne tie tabletky uzivat mozes, tie nemaju vplyv na krv a uz si dostatocne dlho po :-)
A makknut mierne po 2-3 tyzdnoch a potom po 6tich zrazu zistis ze su skoro ako Tvoje :-)

cicimici

4pegy4

ahoj este sem chodis?ako sa ti dari po reopke?ciciky posluchaju?si spokojna?uz si hadam aj mesiac po nie?nehodis nejake foto?