Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

LiluM3

bobcatko173

No cez telefon bol velmi prijemny, tak sa uz neviem dockat pondelka :) a to predoperacne 130 sa plati spolu s tou celou sumou ci sa to zvlast?
Ja uz mam cca predstavu co asi chcem podla toho co som citala, gulate stredny profil a ml neviem kolko, mam 161 cm a 48kg, takze vacsie ako 350ml asi nie.
Ved on uz mi poradi :)

bobcatko173

LiluM3

Supeer!potom hned napis dojmy a ci si bola spokojna..no mna opka vysla na 2700€+predoperacne cca 130€.. Dobre ze si nesla do Regii:)

LiluM3

bobcatko173

No! Takže Victoria Regia zavrhnutá, pondelo o 10.20 mam konzultaciu u Paliatka :) Kolko u neho stojí zákrok? Aj som sa ho v tom strese zabudla opýtať.

Sandritta

LiluM3,

Jedna baba tu davnejsie pisala ze Victoria Regia urcite nie! Zevraj predtym operovali pod inou klinikou/ nazvom a po niekolkych zlych operaciach kliniku radsej zavreli a otvorili novu. Je pravda, ze nepoznam ani si nepamatam nejaku babu co by tam bola na opke...

Martinaa1,
No podla toho kolko mas pod a cez prsia tych 375 bude podla mna len tak tak... Mne pride ze ked povie doktor prirodzene tak mysli male... Napr. Hedera a Trska mi chceli dat az 395ml! To som sa bala uz, no o nejakych 50ml by mohli byt vacsie.
Kamoska ma 72 cm pod prsiami, 300ml gulate a ked som ju videla v tricku tak ma hned napadlo "jake male!" Zaklad mala vykojene nic a o par rokov chce ist do vacsi...
Inak okrem ml treba riesit aj profil, ci vysoky(uzsi implos) alebo stredny(sirsi) implos, ja som si vybrala stredny aby som mala prsia viacej pri sebe.
No v kazdom pripade je to ozaj tazko sa rozhodnut, v prvom rade a zaklad je aby si verila doktorovi. No ja na tvojom mieste by som nesla pod tych 375ml.

LiluM3

bobcatko173,

po pravde, objednala som sa tam na konz., lebo som mala info že tam operuje dr. šiška. avšak po zistení, že dr. šiška tam neoperuje, ostala som neistá, dr. dziuban žiadne recenzie ani nič...a tak sa rozhodujem nad dr. Paliatkom, o iných moc nemám info, ale ako čítam, ste tu viaceré od neho a píšete že ste spoko :)

LiluM3

lebo chcela som ísť Dr. Šiškovi ale neviem na neho zohnať kontakt a u Medical Center už neoperuje. A celkom nervná som, na Dr. Dziubana som nenašla žiadnu recenziu.