Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

ewel007

vies co mne sa pacia aj take a aj take...velke silikonove bomby su super...no jeden z mojich dovodov preco chcem mat prirodzene je aj moje okolie, nechcem aby som moc kricala, a druha je to ze mam len 24 rokov, este nemam decka a myslim ze aj tak po detoch si budem musiet menit implose, tak potom mozno pouvazujem nad megami prsiami ako mas aj ty...no kedze som nikdy nemala ziadne prsia neviem si predstavit, mat naraz take velke vies...ono je to pekne ale pri rozhodovani som sa aj bala ze by mi vacsie zavadzali pri sporte, pravidelne behavam a aj plavam...mozno sa mi casom budu tieto moje malit uvidim...zatial ak sa mi usadia a nebudu hore vycnievat, budem rada ze mam co do plaviek a bez podprdy sa necitim ako chlap s dierou :D ...ja som mala dost velke komplexy s mojich mini prs!...inak nevies po akej dobe by sa mi mali uvolnit??trosku sa bojim aby mi fakt padli...

ewel007

Nela

Jasne,no tak nemas preco panikarit,este ich poriadne stlaca a drzi sval,oni sa uvolnia,a budu super,len to chce cas a ked si chcela anatomi tak ten prirodzeny vzhlad urcite dosiahnes,aj ked u niektorich bab vyzeraju aj gulate velmi prirodzene a ako qustion napisala mne sa vyslovene paci silikon look,ale je to vsetko o vkuse ;-)

1cokoladka1

Ahojte, má tu niektorá guľaté 300ml? Opka ma čaká za mesiac a stále rozmýšľam či nebudú malé. Nekojila som, mám Ačko prsia. Budem mať aspoň pekné C? Ďakujem :)

ewel007

Question

Myslim,ze si to asi len naozaj zle napisala a nemyslala si to tak,jednoducho sa ti nepodarilo spravne napisat tak ako si to myslela a urcite to uz aj cicimici chape,ako si to potom vysvetlila:-) ved sme to kocky preto,aby sme si jedna druhej pomahali a povzbudili :-)

bibi13

Question, myslim, ze nie je dovod, aby si opustala toto forum. Vsetko sa vysvetlilo, nemyslela si to zle. Sme dospeli ludia, nie je dovod, aby sme sa aj tak nespravali.

question

cicimici a ostatne baby..

este raz a naposledy, nemala som v umysle ani nahodou niekoho nahnevat, pismena vyzneju niekedy inak ako je to myslene..
tak ako aj teraz napisala nela 7, ze nechcela aby mala okruhle imlose hore ohranicene nechcem to ani ja, toho jedineho sa bojim a bohuzial na tej foto od teba to tak po tych 3 tyzdnoch vyzeralo ,myslim to ze to bolo este ohranice zhora, potom to samozrejme padlo, ale to som uz v tvojom albume nebola.. az vcera opat..
su tu baby ako ewelka si pamatam, ktora chcela okruhlymi implantatmi vyslovene dosiahnut gulaty tvar..
celkovo ma cicamica nadherne prsia, v osobnej komunikacii by tento problem nenastal.. vysvetlila by som to dostatocne jasne.. ja som tu uz viackrat prezentovala ze sa bojim toho horneho ohranicenia ..nic viac a nic menej ..prajem ostatnym babam vela stastia, bolo by mi zbytocne sem uz chodit nakolko ste si o mne spravili nazor aky ste si spravili.. drzim palce ostatnym cakatelkam..

Nela7

ozaj baby co ste po opke, neviete po akom case mozem ist do solarka??samozrejme s prelepenymi jazvamii...uz sa ukazuju pekne dni by som raz do tyzdna na par min. celkom rada skocila, myslite ze mi to moze ublizit??mate s tym nejake skusenosti?