Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

ewel007

uff, treti emsiac to sa este nacakam :D ...najhorsie je ze ich clovek teraz pozoruje stale a nevie sa dockat kedy budu take ako maju byt! .-)) ...evelka ty si teraz kolko presne po reopke??inak pises ze nemas citlive prska, ja mam zase opacny problem ja mam po opke extremne citlive bradavky, take citlive som nemala nikdy :D ...ved vravim 100 ludi 100 chuti dolezite je aby sme mi sami boli s nimi spokojne!

Nela7

angie77

prepac uz to vidim, vies nebola som tu 2 dni poriadne tak som tvoj prispevok trosku prehliadla...ja som chcela len tak pre porovnanie :-)) lebo tvoje su fakt vydare...hm, takze kokosovy olej s cukrom a to len na chvilku potriet alebo ako sa to?? :D a nevies aky kokosovy olej baby pouzivali??ci len ten obycajny z DMky alebo nejaky lepsi??ja idem este len v stredu na zvysne stehy po 3 tyzdnoch, takze mna sa to bude tikat asi az neskvor...a prsia hore si si nicim nenatierala?

ewel007

Baby

Tusim ste pisali,ze lioton vracia citlivost do prsiek,je to pravda pravda ci sa mylim? Lebo ta citlivost sa mi zatial nevracia..

Susy1982

Angie
mas fakt krasne prsicka,aj ten obvod super,ja som si merala a pri imlosoch co mam,400 a 45O,mam 91cm...Ale mne to staci predtym som mala 82,a prsia boli 10 rokov po kojeni malilinko povisnute...

cicimici

question

ja si o tebe nemyslim nic zle..a celkovo proste sa na to vykasli dobre..nechcem aby si sem prstala chodit ..toto forum je super a kym pojdes na opku tak ti moze este vela dat..nemyslim ze siniektoraz bab na teba spravila nejaky zly obraz..urcite ta podporia a povzbudia pred opkou..;)

ewel007

Nela

To uplne chapem,mas viac dovodov preco si isla do mensich implosou,a taktiez aj prirodzene prsia ze waw pretoze niekedy potom chlapi rozmyslaju su to silikace alebo od prirody :-))) na druhj strane,tie moje nie su ziadne bombi fakt :-) take stvorky,a tiez som mala pred tym A,a ja som praveze vyslovene chcela velke prska,mozno by som aj isla do vacsich :-)) ale ja som teraz maximalne spokojna,cakam aby sa usadili a bolo vsetko v poriadku.
Neviem moja,je to asi individualne,ked sval povoli,mne sa zda ze nieco po tretom mesiaci sa mi pri tych 500kach uvolnili a po piatom mesiaci sa mi zdalo,ze uz sa nemenili.

angie77

...inak na jazvy, škoda že som to nevedela ja skôr, je najlepšie zmiešať kokosový olej, s práškovým cukrom a to v pomere 1:1, čiže lyžica kokosového oleja a lyžica práškového jemného(preosiateho) cukru..a dávat si to na jazvy hned ako vám zlezie chrastička...je to silne hojivá kombinácia, pre rýchle hojenie jaziev

angie77

babule

ja som rozmýšlala nad tým, ako písala queen,že nakoniec nemala prasknutý implantát, že sono sa vlastne nepotvrdilo...

..a teraz si predstavte, že máte krásne prsíčka, velkostne aj tvarom a idete na sono a zistia že máte prasknutý implantát...idete z toho dôvodu na výmenu, implantát je zadara v tom prípade asi?, ale opku aj všteko si hradíte...a pri opke sa zistí že neni prasknutý...ako sa toto potom rieši? ty koki asi by ma šlahlo...či? môže sa toto vôbec stat?

angie77

nelka

..ja som ti už písala :))), si sa ma to už pýtala raz, akú mám projekciu..ja mám 5,1 a naozaj neviem čím to je že ja s mojou velkostou 370ml nosím D čkové podprsenky, dokonca také pushupkové by som potrebovala E..obvod mám teraz 94,tolko som mala hned tesne po opke, potom mi odpuchol na 92cm a teraz mám znovu 94cm asi ako sa usadili :))) a základ som nemala skoro žiaden, tak neviem čím to je

angie77

Question a cicimici

nooo ono si treba uvedomit že komunikácia cez net je iná ako komunikácia verbálna,pocity sa tu dajú sice vyjadrit písanou formou, ale nikdy nevidíme ako sa pri tom ten človek tvári a tak potom je možné že si to inak vyložíme, úplne inak ako to bolo myslené...takže neodchádzajte ani jedna ani druhá, pretože toto sa nám stane ešte niekolko krát a to by tu už nikto nebol:) ved hod kameňom kto si bez viny :) mne sa to už tiež podarilo a ani som to tak nemyslela...