Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

Elissa

hej hej, to je týmto fórom :D keby nebolo, tak mi ešte ani nedopína, že idem na nejakú operáciu...ale presne, tiež som rada, že existuje, veľa mi dalo a super, že je každý deň aktívne! Keby zakladateľka vedela aké masové fórum vytvorila, by sa určite potešila :)
A ty si sa už rozhodla ku komu ideš?k Červeňovi? či jak si to nakonec uzavrela?

Nela7

ewel007

no ja som chcela co najprirodzenejsie prsia, preto som zvolila anatomy vies...ale to som este nebola na tomto fore, lebo teraz ked tak kukam aj baby co maju gulate prsia ich maju krasne, ako prirodzene...ja som sa bala ze budem hore take ohranicene tie prsia, som bola v tom ze to gulate tak vystupia...ale mne sa to stalo s anatommy preto som taka trosku znepokojena...ale dufam ze sa usadia a nebudu take vypucene...inak ked tak pozeram galerku samizda ze ked sa babam usadia vyzeraju aj plnsie vsak!??

Nela7

skoricka

ahojky citam ze pouzivas kokosovy olej na prsia, aj ine kocky ho tu pouzivaju ale uz neviem ktore, chcem sa ta len spytat, tym si natieras cele prsia, alebo len jazvy??a co je to dobre?a aky kokosovy olej pouzivas??...ja mam strasne napnutu pokozku a neviem si to nechat tak alebo niecim ich natierat...

Nela7

queen

ahojky ako sa citis po opke??citala som ze si to znasala velmi dobre, tak drzim palce a prajem skore zotavenie! :-))
hey hey ja uz chodim do prace, sal som po cca tyzdni a pol...

ewel007

Nela

Ja mam gulate a mentor implose mi nevyhovovali kvoli rozmerom,preto mam nagor implose,no ja som mala 1 koh,boli iplne makke,mozno sa preto aj sem tam vlnili,ty mas anatomi ked mas koh 3, nechcela si gule? Preto ich mas monentalne take vysie a bradavky dolunizsie,ale oni sa pekne dotvaruju a usadia,kolko si presne po opke??

cicimici

zoja83,ewel007,angie77,smejo123 a matilda1

kocky dakujem vam za podporu..vase slovka ma potesili lebo vase prska su naozaj krasne..a tvoje zojka su na dobrej ceste ;)vazim si to a dakujem

question
ja nechcem vyzniet ako clovek ktory sa uraza a uz v ziadnom pripade nie som nahnevana,len ma to proste zaskociloa poviem ti ze mi potom naozaj bolo kadejako :( lebo z toho dovodu som isla pod noz a asi si myslim ze kazda z nas,aby uz nikto nikdy nemusel povedat ,ze by nechcel take prsia ako mam ja..proste mi to prislo luto..lebo tak ako angie napisala sme tu aby sme si navzajom pomohli a poradili..ja som proste typ cloveka ze ked mi nieco 10 ludi pochvali a 1 mi povie ze to je zle tak si vzdy zoberiem k srdcu viac to zle..a snazim sa s tym nasledne nieco spravit,ale s tymto sa uz bohuzial neda nic..preto mi to zle padlo..kazdopadne dufam ze tvoje prska budu take ako si prajes..

Elissa

matik8, zoe23

ahojte babule, tiez sa pridavam do "klubu snivajucich o opke" :-) Mne sa aj dnes snivalo, a to mam opku v nedohladne zatial. Snivalo sa mi, ze mi doki dal na vyber zo skary velkosti 325 - 600 ml. To sa mi akurat snivat moze hihi

To je zrejme tymto forom, ma na nas neblahy vplyv :-D Ale nie, ja som naozaj vdacna, ze tu mame toto skvele forum, vela som sa tu naucila a som rada, ze som ho nasla este pred opkou :-)

Nela7

kvet11

diky za povzbudenie, ty mas veru krasne prska...neviem preco mam pocit ze tie baby ktore maju gulate implose ako ty, to nemaju hore take vypuknute, ci??

Nela7

question

dakujem za vysvetlenie, ty uz mas vybrate implose??ake si ides davat??aj ty Mentory ked mas tu tabulku ci ine?