Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

queen

pocuj a to mas ktori olej??o je aj na konzumaciu?,lebo na nete som citala ze iba iektore sa daju konzumovat...nemohla by si mi prosim poslat link, ak by si nasla taky na nete, vies az si nekupim hovadinu...

queen

Lucus
Ake velke máš deti ? Ešte mi povedz že si si ich aj seba obliekla a skotulam sa z postele :-) ja som mojich smolkov vystahovala radšej z domu...
Klobúk dolu!!!! ;-)

Nela7

skoricka

ze waw ty si ina odboricka na kokosovy olej§...ja mam kopec telovej kozmetiky kokosovej vone, ma volaju "kokosacka" :D ale veruze olej som nepouzivala, iba taky z orriflame na vlasy, ten je fajny...a vravis ze pomaha aj na strie??

lucus

geen no už som bola aj z detmi vonku vstanem z postele od prveho dna sama sice je to troška bolestive ale inak sa citim super

queen

Lucus
A vstanes v pohode sama ? Ako trávis den, polihujes alebo chodis aj von ? ja som 3 dni po, ale sama ešte nevstanem, inak celkom v poho :-)

Nela7

queen

ano ja uz som uplne vpohode ani neviem ze som bola na opke, keby nemam tu podprdu skaredu, akurat ta ma serie, lebo sa mi tazko maskuje :-( ...sama sa cudujem ze som tak rychlo fit, lebo prvych 5dni to bolo dost a nic, ja som sa ledva sama postavila z postele...ale ty to mas super ze sa citis hned po ok...skoda ze som to o tom kokosovom oleji nevedela skvor, idem si hned zajtra kupit a budem si natierat prsia aj ja nim...ono to pomaha elasticite koze ci??

Nela7

ewel007

tak to ano vacsi implos asi robi svoje, no dufam ze sa ti citlivost bradaviek cim skvor prinavrati, neviem co by som ti na to poradila :-(( ...akurat ti drzim palce! ...ty uz si teraz profik, verim tomu ze keby som ja na reopke tiez to takto "zodpovedne" neberiem...diky za radu musim si nejaky pozriet, lebo mam skusenosti len s kokosovymi mliekami, sprchacmi a olejom na vlasy...dufam ze DMke mi daco poradia...

Nela7

lucus

waw, tak to je super ze sa takto citis, ja som bola prvych 5 dni dost mrtva, ale potom sa to rapidne zlepsilo, teraz som 2 tyzden po a uz necitim nic...drzim palce nech si cim skvor fit! .-))...kde si bola na opke a ake mas implose??